Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Pastile de slabit

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #11 (permalink)  
Vechi 25 ian 2010, 20:34:17
Extasssy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 18 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Dieta Hipocalorica 1200-1400 calorii
Date: 162cm, 89.1kg
Mesaje: 2.845
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 20 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Pastile de slabit

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
Totusi, unde e xenicalul si alli, superslim, herbalife?

Sunt la fel fe periculoase ca si cele de sus.
hai sa va spun si eu 2 povesti:

1. este legata de niste minunate pastile de slabit...
O cunostina de-a mea de numai 18-20 de ani... a fost dintotdeauna mai plinuta dar nu grasa, iar pentru inaltimea ei chiar ii statea foarte bine.
Dupa ce a terminat liceu s-a angajat... iar colegele ei se servici au inceput sa o cicaleasca ca de ce nu slabeste si ea vre-o 10 kg ca arata groaznic (si va zic cu mana pe inima ca nu arata deloc asa). Strasata la maxim si l-a recomandarea unui colege "bine intentionata" a inceput sa foloseasca un tip de pastile de slabit (minunatia de SuperSlim)... Si le-a folosit pentru cateva luni... timp in care chiar slabise... Stiu ca o vedeam pe strada si ma minunam cat de mult slabise (eram vecine nu aveam cine stie ce relatie)... Toate au fost ok... ea slabea... si se bucura... Dar continand administrarea acestor pastile dupa ceva timp i s-a facut intr-o zi rau... A ajuns la urgenta... Inconstienta... O colega... aceeasi minunata colega i-a sunat parintii sa vina sa o ia de la spital (parintii nu stiau absolut nimic de pastile... au aflat in clipa in care au ajuns la spital)... Norocul ei... si-a revnit repede... si bineinteles a promis parintilor ca le lasa balta si chiar ca se va ingrasa cateva kg... ajunsese deja piele si os...
Dar nu a incetat... A continuat sa ia pastilele... (gues what... pastilele respective contineau o substanta care dadea dependenta)... Nici nu va pot spune cate luni s-au luptat parintii cu ea sa renunte...
Ultimul lucru pe care l-am auzit referitor la aceasta poveste a fost ca s-ar fi lasat... dar greu...

1. poveste referitoare la Herbalife
Eram acum vre-o 2 ani la servici, si trebuia sa fug pana la firma de contabilitate cu care colaboram sa duc dosarele cu facturi, chitante si asa mai departe... Drumul... era cu metroul... Cobor eu la metrou... si astept...
La un momentdat un tip... cu o geanta de la herbalife, se tot holba la mine... Dupa ce s-a holbat cateva secunde m-a abordat, cu intrebari de genu... Ce varsta aveti? Nu va dati seama cat de mult rau va face greutatea? Mancati micul dejun? etc... Eu nu stiam cum sa scap mai repede de el... si ii tot dadeam raspunsuri cat mai zeflemitoare... doar doar m-o lasa in pace...
Exact inainte sa vina metroul... imi da omul o brosura... Ma gandeam "Vai ce bine, am scapat!!!" si apoi scoate din geanta 2 batoane de ciocolata... Cica erau facute cu diverse chestii care il fac sa nu aibe grasimi, si zaharuri ci numai protetine... si imi recomanda sa mananc unu la micul dejun (eu pe vremea aia avea 1 maxim 2 mese pe zi)...Le-am aruncat in plasa si am fugit la metrou...
Intr-un final dupa ce mi-am terminat treaba am revenit la birou unde mai aveam de stat inca vre-o 4 ore... Nu mancasem nimic toata ziua si imi era putin foame... Si ce ma gandesc.... Ia hai sa vad ce mi-a dat ala acolo... Am luat unul dintre batoane, l-am desfacut si l-am mancat... Deci nu va pot spune decat ca a fost unul dintre cele mai bune batoane de ciocolata pe care le-am mancat in viata mea... Demential gustul... Si chiar imi taiase foamea... Pe moment... Dupa fix o ora... mi s-a facut din nou foame... dar ce foame... deci ma rodea stomacul... Si l-am mancat si pe al doilea...
Dupa inca o ora din nou... o foame din aia groaznica... de ziceai ca nu am mai mancat nimic de vre-o 2 zile...
Mi-am luat un sandwich... si ghici ce dupa o ora m-a luat iar foamea... si asa am tinut-o toata ziua...
Eu am dat vina pe tampeniile alea pentru ca alta explicatie nu am gasit... Am mancat in ziua aia... cat pentru vre-o 2-3 zile...
__________________
Un șir neîntrerupt de mici acte de voință dau un rezultat mare.
Charles Baudelaire

Extasssy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1866 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1349 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1350 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #12 (permalink)  
Vechi 31 ian 2010, 19:39:01
carmen68's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 ian 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 55
Date: 168cm, 84kg
Mesaje: 165
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Pastile de slabit

Eu,trebuie sa recunosc,anul trecut datorita unei dorinte diabolice de a slabi pana la un anumit eveniment,la sugestia unei rude,am incercat acea "minunata"Pastila de slabit...la a 8-a m-am oprit pentru ca intradevar incepusem sa simt lucruri ciudate ,nu haluciantii...dar amorteala a capului,ritm accelerat al pulsului si depresie...cu toate ca kg se duceau,ptr ca asa imi arata cantarul...ceva nu era in ordine...si ptr ca incepusem sa realizez ca ceva nu e in ordine,am inceput sa caut mai multe despre acele pastile pe net si sa citesc pe net din experientele altora....si m-am ingrozit ce am citit..si am renuntat,chiar daca stiam ca slabeam cu ele,am renuntat promitandu-mi ca niciodata nu voi mai incerca "minuni".
Cunosc o persoana care a luat aceleasi pastile sau din aceeasi gama...cert este ca am auzit despre acea persoana lucruri extrem de grave,dintr-o persoana echilibrata si cu dorinta de a trai sanatos,ajunsese sclava acelor pastile doar ptr ca a slabit...20KG...dar,lipsa din ce in ce mai acuta a somnului,tulburari de comportament si multe lucrui grave ,ma fac sa-mi pun intrebarea...de ce se mai comercializeaza asemenea pastile in farmacii, de ce nimeni nu ia nici o masura avand in vedere ca peste tot, pe net ,personele isi povestesc clipele de groaza prin care au trecut...de ce nimeni nu se autosesizeaza?ar trebui interzise.... pentru ca dupa mine,asemenea reactii, sunt similare cu cele ale drogurilor.
carmen68, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1488 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 714 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #13 (permalink)  
Vechi 02 feb 2010, 16:49:49
sunshine's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 oct 2009
Locaţie: acasa, Romania
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 5.016
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Pastile de slabit

Citat:
Anterior postat de carmen68 Vezi mesajul
de ce se mai comercializeaza asemenea pastile in farmacii, de ce nimeni nu ia nici o masura avand in vedere ca peste tot, pe net ,personele isi povestesc clipele de groaza prin care au trecut...de ce nimeni nu se autosesizeaza?ar trebui interzise.... pentru ca dupa mine,asemenea reactii, sunt similare cu cele ale drogurilor.

de sapt trecuta nu mai au voie sa le comercializeze. sa speram ca nu o sa dureze mult pana cand le vor scoate definitiv de pe piata
sunshine, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sunshine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1771 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #14 (permalink)  
Vechi 02 feb 2010, 17:04:23
ras_cristalin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Pastile de slabit

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Nu exista cale usoara dupa parerea mea. Nu poti sa iei niste pastile, sa slabesti mancand ce vrei si stand de pomana. Nu e posibil, sunt vise. Daca vrei un corp frumos trebuie sa pui osul la munca: sa faci sport, sa te plimbi, sa ai mare grija ce mananci. Chiar daca acum esti mai tinerica, peste multi ani organismul iti va multumi pt sportul facut, pt stilul sanatos de viata pe care te obisnuiesti sa il duci.
Anqutza... ba poti, chiar se poate. Stai degeaba si slabesti.
INSA... toate pastilele astea cu sibutramina afecteaza ireversibil vasele de sange de peste tot din corp. Poti sa ajungi sa ti se sparga un vas de sange pe creier, fara avertizare. Poti sa faci varice si hemoroizi, mai ales daca esti predispus la asta genetic, dar si daca esti sanatos tun.
Eu am vazut ca scrie in prospect de problemele astea... am zis ca nu ma afecteaza pe mine. Am 21 de ani, cum sa fac hemoroizi sau varice? Doar batranii, barbatii si femeile insarcinate au problemele astea.

Ei bine, nu. Si o fata de 21 de ani poate sa ajunga sa le aiba. Nu a meritat sa pierd 5 kg cu pretul asta... eram disperata cand mi-am dat seama ce am facut. Cautam pe net orice remediu, cat de scump... numai sa revin la starea de sanatate pe care o aveam cu doua luni inainte. Si am gasit forumul slabute.ro, in care cineva vorbea de Lindaxa... si alt forum in care fetele se plangeau de aceleasi probleme.

Am mai avut intarziere a ciclului de cateva zile din cauza pastilelor. Va dati seama la ce nivel s-a ajuns cu rascolirea organismului meu daca brusc n-am mai avut ciclu cand trebuie?

Din ziua aia am renuntat la pastile, chiar daca mai aveam... am inceput sa urmez sfaturile slabutelor si am mai slabit 6 kg pana la sfarsitul verii. Hemoroizii au disparut, dar inca sunt acolo si pot reaparea la orice problema de tranzit... picioarele mele sunt marcate pentru totdeauna cu un vas de sange iesit in exterior, care ma doare uneori. Inca iau vitamine care fortifica vasele de sange.
__________________
Răspuns cu citat
  #15 (permalink)  
Vechi 02 feb 2010, 17:07:18
anqutz's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Pastile de slabit

Citat:
Anterior postat de ras_cristalin Vezi mesajul

Anqutza... ba poti, chiar se poate. Stai degeaba si slabesti.
INSA... toate pastilele astea cu sibutramina afecteaza ireversibil vasele de sange de peste tot din corp. Poti sa ajungi sa ti se sparga un vas de sange pe creier, fara avertizare. Poti sa faci varice si hemoroizi, mai ales daca esti predispus la asta genetic, dar si daca esti sanatos tun.
Eu am vazut ca scrie in prospect de problemele astea... am zis ca nu ma afecteaza pe mine. Am 21 de ani, cum sa fac hemoroizi sau varice? Doar batranii, barbatii si femeile insarcinate au problemele astea.

Ei bine, nu. Si o fata de 21 de ani poate sa ajunga sa le aiba. Nu a meritat sa pierd 5 kg cu pretul asta... eram disperata cand mi-am dat seama ce am facut. Cautam pe net orice remediu, cat de scump... numai sa revin la starea de sanatate pe care o aveam cu doua luni inainte. Si am gasit forumul slabute.ro, in care cineva vorbea de Lindaxa... si alt forum in care fetele se plangeau de aceleasi probleme.

Am mai avut intarziere a ciclului de cateva zile din cauza pastilelor. Va dati seama la ce nivel s-a ajuns cu rascolirea organismului meu daca brusc n-am mai avut ciclu cand trebuie?

Din ziua aia am renuntat la pastile, chiar daca mai aveam... am inceput sa urmez sfaturile slabutelor si am mai slabit 6 kg pana la sfarsitul verii. Hemoroizii au disparut, dar inca sunt acolo si pot reaparea la orice problema de tranzit... picioarele mele sunt marcate pentru totdeauna cu un vas de sange iesit in exterior, care ma doare uneori. Inca iau vitamine care fortifica vasele de sange.
Ok, dar slabesti cat iei pilulele. Si apoi? Apoi te faci dubla. De aia cred ca sunt vise. Poate dai jos pe moment mancand ce ai chef, dar nu poti sa iei toata viata pilule. Si cred ca dupa experienta asta poti sa imi dai dreptate, nu exista cale usoara, tot trebuie sa pui osul la munca in final si sa ai grija ce mananci, ce miscare faci si, mai ales, sa te mentii.
Răspuns cu citat
  #16 (permalink)  
Vechi 02 feb 2010, 17:12:37
ras_cristalin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Pastile de slabit

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Ok, dar slabesti cat iei pilulele. Si apoi? Apoi te faci dubla. De aia cred ca sunt vise. Poate dai jos pe moment mancand ce ai chef, dar nu poti sa iei toata viata pilule. Si cred ca dupa experienta asta poti sa imi dai dreptate, nu exista cale usoara, tot trebuie sa pui osul la munca in final si sa ai grija ce mananci, ce miscare faci si, mai ales, sa te mentii.
Persoana care mi-a recomandat pastilele s-a ingrasat inapoi vreo 5 kg din 11 slabite, insa nu are nicio problema de sanatate... sau nu vrea sa spuna.
Asta voiam sa zic, Anquz... exista o cale usoara si se cheama slabitul cu pastile. Dar te duce la lucruri ingrozitoare si la moarte in unele cazuri.
Sa nu zica nimeni "mie nu mi se poate intampla", pentru ca se poate intampla oricui pune o pastila pe limba.
__________________
Răspuns cu citat
  #17 (permalink)  
Vechi 10 feb 2010, 09:11:20
Aida35's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 07 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: stil de viata
Date: 171cm, 72.7kg
Mesaje: 3.414
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Pastile de slabit

Pastile de slabit?
Oh , nu , doar nu vreti sa ajungeti ca mine si pot sa spun fara sa gresesc ca am incercat 10 % din ce se afla pe piata
De ce se comercializeaza desi se cunosc efectele , pentru ca lumea e disperata (asa am fost si eu pt cateva kg , asa mi se pare acum) si risca fara sa isi dea seama de efectul yo-yo , asta fara sa mai pun la socoteala ficatul si restul.
Acum singurele pastile care le-am folosit au fost niste minerale care imi lipseau din organism pt a suprima foamea de dulce , dar le-am oprit si vad ca slabesc in continuare asa mancand si mai mananc din cand in cand si ce nu trebuie si beau un ceai care spala tot peste noapte
... sotul meu acum 3 saptamani , ca a vezut cat de incrancenata sunt si mai ales ca mananc ce trebuie , a vrut sa imi cumpere alli ca a vazut el reclama la tv si i-am propus sa imi dea mie banii de pastile ca stiu eu ce trebuie sa fac cu ei (cateva sedinte de electrostimulare ...

Asa ca NU pastilelor de slabit , chiar si celor naturiste

O zi buna si spor la slabit sanatos si frumos!
Răspuns cu citat
  #18 (permalink)  
Vechi 10 feb 2010, 23:34:48
carmen68's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 ian 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 55
Date: 168cm, 84kg
Mesaje: 165
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Pastile de slabit

Aida,sunt perfect de acord cu tine..mai ales ca eu si eu sunt patita...o data ce-i drept...dar a fost suficient...Alli,nu desigur...dar daca incanta totusi pe cineva ,am inteles ca nu poti sa ai o viata normala in momentul in care il ei...si ca trebuie sa te izolezi in casa...dar cel mai bine e fara nici un stimulent de genul asta...
carmen68, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1488 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 714 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #19 (permalink)  
Vechi 12 feb 2010, 00:46:28
Aida35's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 07 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: stil de viata
Date: 171cm, 72.7kg
Mesaje: 3.414
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Pastile de slabit

carmen tu vorbesti serios? Dar de ce trebuie sa te izolezi? Eu si asa sunt izolata in casa
Răspuns cu citat
  #20 (permalink)  
Vechi 12 feb 2010, 19:41:41
carmen68's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 ian 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 55
Date: 168cm, 84kg
Mesaje: 165
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Pastile de slabit

Aida,o buna prietena ,farmacista, mi-a spus ca in momentul in care iei acest medicament,Alli,nu-ti mai poti controla "scaunele"...ceea ce e destul de grav in momentul in care nu esti acasa.Eu stiu,si repet, o singura data am incercat pe pielea mea,in disperare de cauza si mai mult vazand rezultatele pozitive la o nepoata,tentatia de a lua pastile e mare...dar pe de alta parte vin si spun...daca ar exista asemenea pastile minunate si fara efecte secundare,nu ar mai exista nici o vedeta duduna...si numai la noi in Romania sunt destule vedete care ar apela la asa ceva,daca ele ar fi benefice pentru organism.Sunt sigura ca pentru cele 10 kilograme pierdute,nu ti-a fost deloc usor...dar orice efort ti-a fost rasplatit ,si sunt sigura ca vei avea ocazia sa scapi de mult mai multe kilograme dar in stitul de viata pe care incerci sa ti-l faci acum
carmen68, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1488 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 714 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
pastile, pastile slabit, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
De vorba cu Meapasarica - “Atata timp cat stii ce vrei nu exista loc de tentatii” Slabuta De vorba cu slabutele... 1 05 feb 2011 14:57:52
De ce nu pot slabi? 8ia Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg 51 13 iul 2010 22:07:44
De ce 13? De ce nu ... Crok Stiati ca...? 2 13 nov 2009 22:40:28
Ce fac? Nu am primit mesajul de activare cont. vadmin Intrebari si raspunsuri legate de functionare 0 20 sep 2009 07:05:29

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole