forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Pastile slabit (http://forum.slabute.ro/pastile-slabit/)
-   -   yong kang suplu (http://forum.slabute.ro/pastile-slabit/yong-kang-suplu-577.html)

mariana_544 17 mai 2009 16:18:28

yong kang suplu
 
a luat cineva aceste pastile?
daca da as dori si eu amanunte;;)

Slabuta 17 mai 2009 16:25:40

Re: yong kang suplu
 
Citat:

Anterior postat de mariana_544 (Post 7304)
a luat cineva aceste pastile?
daca da as dori si eu amanunte;;)

Ce denumire. :))

Acum pe bune... eu nu le-am folosit. :D Poate sunt fete care pot sa spuna ceva despre aceste pastile:-/

Slabuta 17 mai 2009 16:28:38

Re: yong kang suplu
 
Am dat un search si uite ce am gasit, Mariana:

Yong Kang SUPLU determina creşterea tranzitului intestinal, avînd rol benefic în eliminarea grăsimilor şi reglarea glicemiei ,ameliorează tulburările renale şi stimulează diureza, ajutînd în curele de slăbire, reglează sistemul endocrin şi echilibrul metabolic, are efect lipolitic prin intensificarea arderilor în depozitele adipoase, modelând corpul aflat în procesul de slăbire.

Yong Kang SUPLU face posibilă scăderea în greutate a corpului cu aproximativ 4-8 Kg în 30-40 zile.Datorită conţinutului mare de ceai verde este un excelent antioxidant si tonic al sistemului nervos. Impiedică absorbţia colesterolului exogen, favorizând eliminarea lui
  • Yong Kang SUPLU determina creşterea tranzitului intestinal, avînd rol benefic în eliminarea grăsimilor şi reglarea glicemiei
  • Yong Kang SUPLU ameliorează tulburările renale şi stimulează diureza, ajutînd în curele de slăbire
  • Yong Kang SUPLU reglează sistemul endocrin şi echilibrul metabolic
  • Yong Kang SUPLU are efect lipolitic prin intensificarea arderilor în depozitele adipoase, modelând corpul aflat în procesul de slăbire
  • Yong Kang SUPLU face posibilă scăderea în greutate a corpului cu aproximativ 4-8 Kg în 30-40 zile
  • Yong Kang SUPLU datorită conţinutului mare de ceai verde este un excelent antioxidant si tonic al sistemului nervos
  • Yong Kang SUPLU împiedică absorbţia colesterolului exogen, favorizând eliminarea lui
Administrare: 1-2 capsule de doua ori pe zi , dimineata si pranz.
Nu se administreaza dupa ora 17.00.
Compozitie: 400 mg ceai verde
Prezentare: 120 capsule

mariana_544 17 mai 2009 23:31:49

Re: yong kang suplu
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 7308)
Am dat un search si uite ce am gasit, Mariana:

Yong Kang SUPLU determina creşterea tranzitului intestinal, avînd rol benefic în eliminarea grăsimilor şi reglarea glicemiei ,ameliorează tulburările renale şi stimulează diureza, ajutînd în curele de slăbire, reglează sistemul endocrin şi echilibrul metabolic, are efect lipolitic prin intensificarea arderilor în depozitele adipoase, modelând corpul aflat în procesul de slăbire.

Yong Kang SUPLU face posibilă scăderea în greutate a corpului cu aproximativ 4-8 Kg în 30-40 zile.Datorită conţinutului mare de ceai verde este un excelent antioxidant si tonic al sistemului nervos. Impiedică absorbţia colesterolului exogen, favorizând eliminarea lui
  • Yong Kang SUPLU determina creşterea tranzitului intestinal, avînd rol benefic în eliminarea grăsimilor şi reglarea glicemiei
  • Yong Kang SUPLU ameliorează tulburările renale şi stimulează diureza, ajutînd în curele de slăbire
  • Yong Kang SUPLU reglează sistemul endocrin şi echilibrul metabolic
  • Yong Kang SUPLU are efect lipolitic prin intensificarea arderilor în depozitele adipoase, modelând corpul aflat în procesul de slăbire
  • Yong Kang SUPLU face posibilă scăderea în greutate a corpului cu aproximativ 4-8 Kg în 30-40 zile
  • Yong Kang SUPLU datorită conţinutului mare de ceai verde este un excelent antioxidant si tonic al sistemului nervos
  • Yong Kang SUPLU împiedică absorbţia colesterolului exogen, favorizând eliminarea lui
Administrare: 1-2 capsule de doua ori pe zi , dimineata si pranz.
Nu se administreaza dupa ora 17.00.
Compozitie: 400 mg ceai verde
Prezentare: 120 capsule

multumesc pentru raspuns
vreau sa iti spun ca eu le-am cumparat, sunt destul de scumpe 135 lei
am sa iau dect 2 /zi si am sa va spun daca sunt eficace sau nu
in prospect spun ca nu au reactii adverse dar vom vedea
cu drag mariana>:D<

Slabuta 19 mai 2009 16:55:33

Re: yong kang suplu
 
Citat:

Anterior postat de mariana_544 (Post 7361)
multumesc pentru raspuns
vreau sa iti spun ca eu le-am cumparat, sunt destul de scumpe 135 lei
am sa iau dect 2 /zi si am sa va spun daca sunt eficace sau nu
in prospect spun ca nu au reactii adverse dar vom vedea
cu drag mariana>:D<

Mariana sa ne spui ce rezultate o sa iti dea. ;)

Shorty 23 mai 2009 12:09:39

Re: yong kang suplu
 
Mariana ce ai facut cu pastilele? Cum merge treaba?

mariana_544 24 mai 2009 18:26:36

Re: yong kang suplu
 
Citat:

Anterior postat de Shorty (Post 8251)
Mariana ce ai facut cu pastilele? Cum merge treaba?

le i-au incontinuare. o pastila dimineata si una pana in ora 16, contin cofeina.
astept sa treaca una luna sa vad daca se intampla ceva
cf prospect ar trebui ca intr-o luna de tratament sa am minus 4 kg sau mai mult, asta depinde de cum raspunde orgaanismul la ac tratament.
chiar daca iau pastilele dieta o tin in continuare.
merge cam greu dar avand in vedere ca am si o varsta........ este bine sa slabesc mai usor caci altfel.............
am sa va tin la curent cu ce se va intampla cu ac pastile.
plantele din care sunt facute pastelele nu sunt daunatoare organismului asa cum sunt cele din care este facuta faimoasa "capsula de slabit" si ma intreb cum de acest produs inca se mai vinde in farmacii.
va sarut cu drag si va>:D<

mariana_544 28 mai 2009 23:30:20

Re: Dieta Nicoleta Luciu
 
apropo am uitas sa va spun de pastilele yongkang suplu
le voi lua in continuare dar pana in prezent nici un rezultatx-(

Slabuta 31 mai 2009 11:48:42

Re: yong kang suplu
 
Citat:

Anterior postat de mariana_544 (Post 8402)
le i-au incontinuare. o pastila dimineata si una pana in ora 16, contin cofeina.
astept sa treaca una luna sa vad daca se intampla ceva
cf prospect ar trebui ca intr-o luna de tratament sa am minus 4 kg sau mai mult, asta depinde de cum raspunde orgaanismul la ac tratament.
chiar daca iau pastilele dieta o tin in continuare.
merge cam greu dar avand in vedere ca am si o varsta........ este bine sa slabesc mai usor caci altfel.............
am sa va tin la curent cu ce se va intampla cu ac pastile.
plantele din care sunt facute pastelele nu sunt daunatoare organismului asa cum sunt cele din care este facuta faimoasa "capsula de slabit" si ma intreb cum de acest produs inca se mai vinde in farmacii.
va sarut cu drag si va>:D<

Citat:

Anterior postat de mariana_544 (Post 8741)
apropo am uitas sa va spun de pastilele yongkang suplu
le voi lua in continuare dar pana in prezent nici un rezultatx-(



Buna Mariana[*21*]

Tot urmaresc subiectul acesta si vin sa iti spun si eu niste lucruri. :D
Te cred ca pastilele tale au doar plante si nu au efecte negative, dar vezi si tu ca nu slabesti, si ai mai dat un card de bani pe ele....

Din cate vad eu, pastilele de slabit pot fi categorisite in 2:
  1. Cu efecte adverse, dar te slabesc
  2. Fara efecte adverse, dar nu te slabesc
Practic la a 2 categorie iei teapa, dai un ban, dar nu slabesti...

Parerea mea sincera este ca urmand un regim, sigur vei slabi 4 kg pe luna fara sa folosesti pastile.

Ia-le pana ti se termina cutia, sau ce ai acolo... si ne mai spui cum sta treaba. :)
Mult succes si ai grija de tine>:D<

mariana_544 01 iun 2009 22:48:23

Re: yong kang suplu
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 8900)
Buna Mariana[*21*]

Tot urmaresc subiectul acesta si vin sa iti spun si eu niste lucruri. :D
Te cred ca pastilele tale au doar plante si nu au efecte negative, dar vezi si tu ca nu slabesti, si ai mai dat un card de bani pe ele....

Din cate vad eu, pastilele de slabit pot fi categorisite in 2:
  1. Cu efecte adverse, dar te slabesc
  2. Fara efecte adverse, dar nu te slabesc
Practic la a 2 categorie iei teapa, dai un ban, dar nu slabesti...

Parerea mea sincera este ca urmand un regim, sigur vei slabi 4 kg pe luna fara sa folosesti pastile.

Ia-le pana ti se termina cutia, sau ce ai acolo... si ne mai spui cum sta treaba. :)
Mult succes si ai grija de tine>:D<


ok o sa va spun daca se vede ceva, dar inclin sa cred am luat teapa:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:56:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO