forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Pregatirea pentru slabire (http://forum.slabute.ro/pregatirea-slabire/)
-   -   De unde procuram diverse ingrediente ? (http://forum.slabute.ro/pregatirea-slabire/unde-procuram-diverse-ingrediente-7668.html)

solsmile 09 ian 2011 14:43:01

De unde procuram diverse ingrediente ?
 
Buna fetelor,
Este prima data cand scriu, mi-am facut acest cont chiar ieri. In cautarea mea de retete "sanatoase" cu o seara inainte, nu ma puteam deslipi de calculator si de acest site si iata-ne in discutie.
Motivul propunerii acestui subiect este acela legat de nevoia de cunoastere a unor ingrediente cu care nu m-am intalnit pana acum si evident a locului de unde se procura.
Mai exact explicati-mi va rog ce este acela siropul de agave si unde il gasesc sau faina de spelta???
Daca are cineva idee spuneti-mi si mie unde pot gasi alge wakame sau tarate de psyllium?
Va multumesc mult si spuneti-va mereu ca sunteti frumoase si slabe.

crissa17 09 ian 2011 14:54:06

Re: de unde procuram diverse ingrediente ?
 
Citat:

Anterior postat de solsmile (Post 465848)
Buna fetelor,
Este prima data cand scriu, mi-am facut acest cont chiar ieri. In cautarea mea de retete "sanatoase" cu o seara inainte, nu ma puteam deslipi de calculator si de acest site si iata-ne in discutie.
Motivul propunerii acestui subiect este acela legat de nevoia de cunoastere a unor ingrediente cu care nu m-am intalnit pana acum si evident a locului de unde se procura.
Mai exact explicati-mi va rog ce este acela siropul de agave si unde il gasesc sau faina de spelta???
Daca are cineva idee spuneti-mi si mie unde pot gasi alge wakame sau tarate de psyllium?
Va multumesc mult si spuneti-va mereu ca sunteti frumoase si slabe.

In primul rand ar trebui sa te interesezi la 1-2-3-4 plafare. Acolo au foarte multe ingrediente, de care nici nu am auzit....ar trebui sa incerci....Incercarea moarte n-are :D!!

Slabuta 09 ian 2011 16:52:00

Re: De unde procuram diverse ingrediente ?
 
Citat:

Anterior postat de solsmile (Post 465848)
Buna fetelor,
Este prima data cand scriu, mi-am facut acest cont chiar ieri. In cautarea mea de retete "sanatoase" cu o seara inainte, nu ma puteam deslipi de calculator si de acest site si iata-ne in discutie.
Motivul propunerii acestui subiect este acela legat de nevoia de cunoastere a unor ingrediente cu care nu m-am intalnit pana acum si evident a locului de unde se procura.
Mai exact explicati-mi va rog ce este acela siropul de agave si unde il gasesc sau faina de spelta???
Daca are cineva idee spuneti-mi si mie unde pot gasi alge wakame sau tarate de psyllium?
Va multumesc mult si spuneti-va mereu ca sunteti frumoase si slabe.

Siropul de agave, faina de spelta, tarate psyllium, etc se gasesc la plafar, magazine de produse naturiste. :)

solsmile 10 ian 2011 12:28:29

Re: De unde procuram diverse ingrediente ?
 
fetelor, multumesc pentru raspunsuri.


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:10:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO