forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Retete Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/retete-dieta-rina-90s/)
-   -   Retete cu imagini pentru ziua de fructe/legume (dieta Rina) (http://forum.slabute.ro/retete-dieta-rina-90s/retete-imagini-ziua-fructe-legume-dieta-rina-7678.html)

vadina 09 ian 2011 21:20:19

Retete cu imagini pentru ziua de fructe/legume (dieta Rina)
 
Ati pregatit un pireu de fructe delicios? Niste legume la tigaie au fost pe placul vostru? Atunci vrem si noi o poza si o reteta :D

alynacrystyna 09 ian 2011 21:33:19

Re: Retete cu imagini pentru ziua de fructe/legume (dieta Rina)
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 466572)
Ati pregatit un pireu de fructe delicios? Niste legume la tigaie au fost pe placul vostru? Atunci vrem si noi o poza si o reteta :D

:D ..maine o sa fie ziua asta...o sa vedem ce prepar si sa spargem gheata cu poze , cum ai zis tu;;)

bully 10 ian 2011 15:14:01

Re: Retete cu imagini pentru ziua de fructe/legume (dieta Rina)
 
2 ataşament(e)
atasez si eu cateva poze cu ciupercutzele umplute. Si reteta:
umplutura e formata din: coditele ciupercutelor, o bucata de ardei gras, o jumatate de ceapa, un catel de usturoi, sare si piper, si putin marar tocat.
le-am facut la microunde, 15 min.

vadina 10 ian 2011 18:12:22

Re: Retete cu imagini pentru ziua de fructe/legume (dieta Rina)
 
Citat:

Anterior postat de bully (Post 467502)
atasez si eu cateva poze cu ciupercutzele umplute. Si reteta:
Umplutura e formata din: Coditele ciupercutelor, o bucata de ardei gras, o jumatate de ceapa, un catel de usturoi, sare si piper, si putin marar tocat.
Le-am facut la microunde, 15 min.

suuuppeeeerrrr :d

alynacrystyna 10 ian 2011 20:10:40

Re: Retete cu imagini pentru ziua de fructe/legume (dieta Rina)
 
1 ataşament(e)
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 466572)
Ati pregatit un pireu de fructe delicios? Niste legume la tigaie au fost pe placul vostru? Atunci vrem si noi o poza si o reteta :D

cina mea pe astazi :D
o jumatate de banana, o jumatate mar, vreo 10 boabe de strugure, 2 kiwi mai mici , o clementina ...si km atat :D

vadina 11 ian 2011 00:17:02

Re: Retete cu imagini pentru ziua de fructe/legume (dieta Rina)
 
2 ataşament(e)
Pentru maine la ziua de vitamine : ciuperci pleurotus pane (nu am folosit ou, ci doar faina si apa, compozitie gen clatite)

bully 11 ian 2011 09:31:48

Re: Retete cu imagini pentru ziua de fructe/legume (dieta Rina)
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 468693)
Pentru maine la ziua de vitamine : ciuperci pleurotus pane (nu am folosit ou, ci doar faina si apa, compozitie gen clatite)

mmmm, ce bine arata!!!!!!

crystynyk 11 ian 2011 11:23:16

Re: Retete cu imagini pentru ziua de fructe/legume (dieta Rina)
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 468693)
Pentru maine la ziua de vitamine : ciuperci pleurotus pane (nu am folosit ou, ci doar faina si apa, compozitie gen clatite)

dar nu contin prea mult ulei de la prajeala?

Cl@udi 11 ian 2011 12:15:23

Re: Retete cu imagini pentru ziua de fructe/legume (dieta Rina)
 
M-am hotarat ! Diseara imi fac ciuperci umplute - le am in casa ; pleurotus tb sa cumpar si imi voi face si din alea. Arata super ciupercile voastre !

vadina 11 ian 2011 20:14:04

Re: Retete cu imagini pentru ziua de fructe/legume (dieta Rina)
 
1 ataşament(e)
Cina mea pentru ziua de vitamine :) Legume la tigaia magica : praz, ceapa verde, ciuperci, rosii cherry, usturoi, morcov, iar pentru gust, o felie de lamaie :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:53:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO