View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 05 apr 2012, 21:47:13
Floriana Simona's Avatar
Floriana Simona Floriana Simona este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 01 iul 2011
Locaţie: ..., Romania
Vârsta: 29
Date: 163cm, 64kg
Mesaje: 560
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Jurnal Floriana Simona

Buna fetelor!Bine ati venit in jurnalul meu.Povestea mea a inceput in iunie anul trecut canda am descoperit slabute.ro(e genial site-ul acesta)Am reuşit să slăbesc vreo 5 kg de la 61 ajunsesem la 55,5,dar uşor,uşor cand a inceput şcoala am renunţat.Eu sunt de la tara si lucuiesc in gazda cu o fata si ea manca mereu cu fratele ei,iar eu nu puteam sa ma abtin.Am facut Tae bo insane abs vreo 3 saptamani si aratam destul de bine adica eram multumita,dar am lasat-o moale si cu sportul acum fac foarte rar o data pe saptamana cam asa ceva.Nu mai am ambitie nu stiu ce sa mai fac.Pe vara eram sprijinita de doua prietene(cunoscute pe slabute bineinteles).Stiu ca daca se tine cineva de capul meu si-mi spune mereu sa am grija o sa reusesc din nou.In vara eram atenta sa nu mananc pt ca imi era rusine sa le spun fetelor ca am mancat tot felul de prostii.Multumesc frumos ca ati citit mesajul meu si va astept sa ma sustineti.
Floriana Simona, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1626 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1109 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]