View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 11 mai 2012, 20:49:13
daria2006's Avatar
daria2006 daria2006 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 18 feb 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Date: 1.60cm, 59kg
Mesaje: 3
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Slabire dupa un tratament medicamentos

buna fetele e prima oara cand scriu aici fiindca nu stiu cum sa mai fac sa slabesc,am 31 de ani si o fetita de aproape sase ani,Acum sa va povestesc de la inceput adica din septembrie anul trecut cand intr-o seara am facut o alergie ls un antibiotic,adica pur si simplu ma strangea de gat,ma sufocam,am fost la spital mi-a facut o injectie mi-a dat tratament 3 zile si am plecat acasa,dupa ce am intrerupt tratamentul au inceput sa imi apara tot felul de stari ciudate pe care nu le mai simtisem in viata mea:ma intepa inima,imi batea prea tare,imi era frig tot timpul chiar tremuram de frig,imi amorteau mainile,ameteli sufocari si tot asa intr-o sapt am slabit 50 kg,ajungand la 51,timp in care am umblat numai prin spitale cu tot felul de analize,sange,ekg,tiroida,pana s-a ajuns la concluzia ca fac atacuri de panica si mi-a dat tratament cu bromazepan,pe 1 decembrie am inceput si cu zoloft am tinuto asa 4 luni si cu psihoterapie vreo 2 luni,timp in care ma simt mai bine dar nu asta este pb despre care am scris si faptul ca m-am ingrasat f mult,ajunsesem la 61 kg,am cam o luna de cand am intrerupt tratamentul dar pb este ca nu mai pot da jos deloc si numai stiu ce sa fac,am ajuns la disperare simt ca intru in depresie iar din cauza asta,mananc sanatos,nu mananc paine,patiserie,fastfood,nu beau cola sau alte sucuri,decat apa plata si minerala si mai beau dim un capucino,in rest mananc salate,branza vaci slaba,iaurturi,piept pui la gratar,mere asa mananc de o luna si nu am dat jos decat 1kg.ce sa mai fac???????????????hellp.

scuze daca am scris anapoda dar pb de nervi si oboseala.
Inaltimea este incorecta. daria2006, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat