Subiect: Despre Romania
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 12 iun 2009, 21:08:41
mishutza's Avatar
mishutza mishutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Despre Romania

Slabuta,nu gasesc subforumul de off-topic,asa ca postez aici,ca nevoie de ajutor am,si muta-l tu unde vrei.
Ok,am serbare la scoala,ihihih,prin septembrie.Adica,avem de organizat o chestie ca un spectacol,nush cum sa explic,in care sa facem ceva tipic tarii noastre.Bun.
Eu am in cap cam ce vreau sa fac,un filmulet despre Romania mea iubita,chestia tehnica e pusa la punct.
Cu ce sa umplu filmuletul.Idei am si aici multe,dar ma gandesc ca mai multe minti scot mai multe idei.
Cu ce e speciala Romania?Voi ce ati spune unor straini care mai multe decat Dracula si copiii din orfelinate nu stiu despre Romania?Aaaa,mai stiu si de romanii din Italia,am uitat.
Ce au facut romanii deosebit de-a lungul timpului?
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat