View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 01 oct 2012, 12:46:55
yioanna's Avatar
yioanna yioanna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 23 feb 2012
Locaţie: Baden, Switzerland
Vârsta: 35
Dieta: Dukan Faza II
Date: 172cm, 54.3kg
Mesaje: 85
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Sfat vopsit/decolorat par!

Buna fetelor!

Am nevoie de un sfat!
Am avut parul vopsit negru/negru albastrui timp de aprox 2 ani, pana in aceasta vara, cand mi-am facut curaj si m-am facut blonda (la salon, bineinteles) parul meu a fost atunci decapat, pe urma decolorat si vopsit.

Nu pot sa zic ca e intr-o starea rea...folosesc produse profesionale (sampon violet, balsam si masca pentru par vopsit, ulei pentru par). Insa nuanta nu este asa de deschisa cum mi-as dori.. momentan este ca in prima poza, iar eu vreau mai deschis, ca in a doua poza sau ceva de genul ala

acum sa va zic ``problema`` salonul la care a fost e in Romania, iar eu nu sunt acolo decat in vacante...as vrea sa incerc ceva acasa... ce ma sfatuiti? parul meu natural e ca in ultima poza...

v-am pupat si sper sa ma ajutati cu niste sfaturi
Imagini ataşate
File Type: jpg IMG_2999.JPG (892,8 KB, 32 vizualizări)
File Type: jpg recital-preference-1021-platinperlmuttblond.jpg (26,2 KB, 20 vizualizări)
File Type: jpg rb-long-brown-hair-17-0809-mdn.jpg (24,4 KB, 11 vizualizări)
yioanna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1766 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1249 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 733 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat