Subiect: La povesti
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 31 oct 2012, 18:17:27
floricica0vesela's Avatar
floricica0vesela floricica0vesela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 37
Dieta: montignac-man
Date: 163cm, 69.7kg
Mesaje: 2.697
Aprecieri acordate: 1.774
Am fost apreciat(a) de 3.227 ori in 1.132 mesaje
Implicit La povesti

va invit la povesti

am tot cautat pe site un locusor unde sa deschid o casuta a mea, care sa nu aiba legatura cu varsta, dieta sau slabitul.

da, da, stiu ca toate suntem aici ca sa slabim sau ca sa mancam sanatos. si avem multe casute si pagini deschise pentru asta.

nu am gasit un loc potrivit pentru acest subiect, asa ca am ales sectiunea care corespunde greutatii mele, fara a face referire la planuri de slabit sau de regim.

vreau ca in casuta mea sa intre oricine vrea, sa stam la o poveste, sa ne impartasim atat reusitele cat si dezamagirile, sa legam prietenii (mda, virtuale), insa nu vreau ca acest subiecta sa fie doar un jurnal al greutatii mele, al dietelor sau al abaterilor.

eu nu mai sunt la regim de mult, nu pentru ca nu am nevoie, ci pentru ca programul si stilul de viata nu mi-o permite. inca pentru o vreme.

va invit sa impartasiti cu mine tot ce vreti, de la planuri, reusite, probleme, muzica, poze, dorinte, zile bune, zile rele, tot ce va trece prin cap.

Răspuns cu citat
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui floricica0vesela:
azra (01 nov 2012), Danutzza (31 oct 2012), happygirldiana (23 ian 2015), lacra81 (31 oct 2012), rozica1965 (01 nov 2012), supermire83 (31 oct 2012)