Subiect: JK's Diary
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 07 aug 2013, 19:56:17
JK13's Avatar
JK13 JK13 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 15 iul 2013
Locaţie: Drobeta Turnu-Severin, Romania
Vârsta: 31
Date: 160cm, 53.6kg
Mesaje: 41
Aprecieri acordate: 15
Am fost apreciat(a) de 26 ori in 22 mesaje
Cool JK's Diary

Buna slabutelor!
Stiu ca ar trebui sa incep cu o scurta prezentare si mai multe detalii despre dieta dar, in primul rand, vreau sa va spun ca logarea pe forum (intr-un final) a picat in cel mai bun moment. De notat faptul ca, dupa antrenamentul obisnuit de aerobic de azi, pur si simplu am cedat si am inceput sa plang din senin (sincer nu cred ca am avut vreun motiv serios) si chiar am nevoie de sustinerea slabutelor.
Imi scuzati lipsa de politete si sper ca nu v-am plictisit inca. Ma numesc Ioana si am 20 de ani. Sunt studenta in anul III la Universitatea “Politehnica” si in momentul de fata am 54.8kg. Intalnirea cu dietele a inceput in clasa a 10-a cand ajunsesem la fabuloasa greutate de 74kg la o inaltime de 1.60cm. Atunci am slabit in jur de 17kg si de atunci m-am mentinut(cu oscilatii) intre 54-58. Noul stil de viata l-am inceput de 3 saptamani si pana acum am slabit 2.6 kg.
Desi am reusit sa mai dau jos cate ceva, azi ( asa cum am mai spus) am o zi destul de proasta si trebuie sa recunosc ca am trisat putin si am mancat cateva cereale invelite in cereale pe langa restul meniului.