Subiect: dieta rina 90
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 01 sep 2013, 07:39:12
rafira25's Avatar
rafira25 rafira25 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 19 iun 2012
Locaţie: modelu, Spania
Vârsta: 38
Date: 166cm, 78kg
Mesaje: 9
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Wink dieta rina 90

buna,slabutelor!astazi incep dieta rina 90,o dieta care chiar m-a convins de-a binelea,pentru ca nu mori de foame,este sanatoasa si cel mai important destul de simpla.incerc sa slabesc de la 78 de kg pana la vreo 58.poate o sa credeti ca totusi nu este chiar atat de mult desi eu sunt foarte complexata,pt ca am ramas de la doua sarcini consecutive cu o burta de toata 'frumusetea' de ai zice ca il am pe al treilea pe drum.nu imi mai cumpar haine decat strictul necesar,si mi se pare ca totul imi sta ca naiba pe mine pentru ca sunt desproportionata.mi-am pus ca un prim termen limita sa slabesc pana pe 18 octombrie 10 kg,pentru ca atunci ma duc la o nunta,si de cate ori ma duc la vreo petrecere de genul asta ,nu gasesc niciodata nimic de imbracat,pt ca ce imi place nu au pe marimea mea,asa ca urati-mi succes.diseara o sa postez meniul de azi
rafira25, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1763 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1246 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui rafira25:
rozica1965 (14 sep 2013)