Subiect: Axenya's Diary
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 30 oct 2013, 20:37:25
Axenya's Avatar
Axenya Axenya este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 ian 2012
Locaţie: Iasi, Romania
Date: 165cm, 83.2kg
Mesaje: 307
Aprecieri acordate: 250
Am fost apreciat(a) de 251 ori in 158 mesaje
Talking Axenya's Diary

Buna, slabutelor! M-am decis sa imi scriu si eu aici povestea. Anul trecut reusisem sa slabesc cu ajutorul slabutelor undeva pe la 8-9 kg, insa acum le am inapoi pe mine si parca vointa de data aceasta nu ma mai ajuta. Nu sunt nici adolesceta dar nici nu voi fi mireasa... am 1, 65 cm si 72 de kg. Planul de bataie? aceiasi strategie ca si anul trecut, renunt la dulcuri, la paine si la mancarea procesata. Este a doua tentativade slabire pe anul acesta, nu stiu ce e cu mine, parca imi lipseste vointa cu desavarsire mai ales ca stiu ca am un ficatul marit, colesterol si trigliceridele peste limitele normale. Sunt constienta ca trebuie sa slabesc pentru a fi sanatoasa, insa anul acesta nu am facut mare lucru in privinta asta Iarasi am dat de gustul painii, iar nu exista masa fara o bucatica de paine, iar as manca din placintele soacrai. Aseara iubi mi-a adus celebrele bomboane moldovenesti, ehhh ce bucurie..am mancat una si acum ma uit la ele Sunt al naibi de pofticioasa...Insa cum am facut si anul trecut, usor usor voi renunta la aceste "otravuri", Voua cum va merge?
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Axenya:
rozica1965 (03 nov 2013)