View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 19 apr 2015, 10:53:14
michellabfirst's Avatar
michellabfirst michellabfirst este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 47
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Jurnal pentru concurs si nu numai :)

Fac acest jurnal in speranta ca ma va ajuta in telul propus.Nu este primul meu jurnal, celalalt a fost inchis din cauza inactivitatii mele.
Sper ca acesta sa fie pentru o lunga perioada de timp.
Sper sa pot candva sa ajut la randul meu fetele care sunt la inceput de drum, sa poata invata cate ceva din experienta mea pe drumul catre un mod de viata sanatos, asa cum si eu la randul meu invat in fiecare zi de la toate fetele minunate de pe acest forum.
Aici am gasit mereu un sprijin, chiar daca nu sunt foarte activa, nu sunt eu cea care sare prima sa dea un sfat, fetele mi au raspuns prompt la orice intrebare sau nelamurire.M au sfatuit si invatat si de aceea aici este locul meu favorit, locul unde revin mereu cu drag, ca sunt sau nu pe drumul cel bun.
Va multumesc din suflet fetelor pentru ca existati
Voi participa la concursul de slabit Vara 2015 si vreau sa notez in acest jurnal meniurile zilnice si nu numai.
Am foarte multe asteptari de la mine pe perioada acestui concurs, perseverenta in primul rand, mai ales ca mi doresc din tot sufletul ca in luna august sa ajung la greutatea de 60 kg (cel putin).
Maine va fi ziua cea mare, ziua inceperii concursului Sa vedem de la ce greutate plec si unde voi ajunge.
Mult succes tuturor participantelor si sa ajungem la sfarsit cu rezultate cat mai bune
Urmatorii 8 membri au apreciat mesajul lui michellabfirst:
danuta (19 apr 2015), lidiuta (19 apr 2015), LOREDANA99 (19 apr 2015), lucia ely (19 apr 2015), Michelina (19 apr 2015), nicolae68daniela (19 apr 2015), rozica1965 (19 apr 2015), sherpika (19 apr 2015)