Subiect: Jurnal viki
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 09 apr 2010, 08:42:34
viki's Avatar
viki viki este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 06 apr 2010
Locaţie: constanta, Romania
Vârsta: 47
Dieta: he... am redus cantitatea...
Date: 162cm, 72kg
Mesaje: 21
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Jurnal viki

buna fetelor!numele meu este Irina si sunt extrem de incantata sa ma aflu aici alaturi de voi.sunt intr-o situatie destul de delikata... in unltimul an am luat in greutate ff multe kg...maninc fara sa relizez de ce si cit.... ma trezesc mincind pur si simplu....am incercat sa mai dau jos , insa tot timpul fara un rezultat final tocmai bun..... sunt convinsa ca nu am ales niciodata varianta cea mai buna.... si cea mai sanatosa...
si lipsa de ocupatie a contribuit si a dus la aceasta schimbare,ptr ca de un an de zile nu mai lucrez...dar au fost si ceva prob de sanatate...pe fond nervos.um sunt relativ ok si vreau sa ma pregatesc sufleteste si trupeste ptr a revent iarasi la forma si kg de odinioara.precizez ca nu am fost asa''solida'' dintodeauna.am avut sub 60 kg mai tot timplu exceptind perioada din timpul sarcinii si dupa, cind am avut 90kg, insa nu usor mi-a fost sa ajung iarasi la 55kg...atunci m-am infometat pur si simplu...stiu ca nu a fost bine, insa atunci eram putin mai tanara si nu realizam.de ieri am incercat sa maninc ff putin adica sa impart farfuria in 4 desi nu e usor delok...de ex.. dimineata lapric cu fulgi de porum... la prins.. un sfert din ce mincam deobicei... seara un iaurt cu un fruct si c-am atat.astept parerile voastre.pup