Subiect: Ajutor
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 01 dec 2018, 17:47:37
mihalcea maria's Avatar
mihalcea maria mihalcea maria este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 iul 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 51
Dieta: calculat calorii
Date: 165cm, 94kg
Mesaje: 123
Aprecieri acordate: 5
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 6 mesaje
Implicit Ajutor

Buna seara.Nici nu stiu cum sa incep.De cand ma stiu am avut probleme cu greutatea.Eu am mai fost pe acest site si eram foarte fericita,slabisem 30 de kg.intrun an si jumatate. Dar din cauza unor probleme de familie(mi-a murit tatal si mama este bolnava eu avand grija de ea) si de sanatate, m-am ingrasat din nou(mentionez ca am avut 105 kg si ajunsesem la 74 de kg),am ajuns la 93 kg.Acum mi-am schimbat serviciul si lucrez intrun stres mai mare si nu am timp nici sa imi iau pauza de masa si colac peste pupaza m-am pricopsit si cu un diabet,pe langa bolile pe care deja le aveam(sufar cu glanda tiroida,niste noduli la san,plus ca am avut si un accident mai mic am cazut de pe scara si de atunci nu mai pot de picioare,deci nu prea stiu cum sa fac gimnastica).As vrea niste sfaturi de la dragele noastre slabute din toate punctele de vedere si anume idei de pachet pentru la serviciu,pentru acasa si ce gimnastica as putea sa fac.Si vreau sa mai mentionez ca eu merg foarte mult pe jos. Va multumesc frumos dragele mele.Si va rog sa ma scuzati daca nu m-am exprimat bine.
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui mihalcea maria:
adinico (05 dec 2018), lidiuta (03 dec 2018), nikytour (03 dec 2018)