View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 10 mai 2010, 18:32:37
artyx93's Avatar
artyx93 artyx93 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 08 mai 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 30
Date: 177cm, 98kg
Mesaje: 6
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Exclamation Va rog sa ma ajutati in lupta cu kilogramele - Artyx93

Buna tuturor domnisoarleor si doamnelor care viziteaza acest forum!

Sa incepem cu inceputul.... . Sunt 1 baiat din judetul Dolj ,Craiova, in varsta de 16 ani,am inaltimea 1.77 m iar greutatea de 91 kg. Eu personal sunt 1 fire mai timida si deaceea imi este greu sa ma adaptez in unele situatii.
Am intrat pe acest forum cu speranta ca dumneavoastra ma puteti ajuta sa scap de kg in plus!
Stiu ca toate fetele se uita dupa un trup frumos la un baiat si dupa cum se inbraca .....dar sincer mie imi este rusine sa umblu in tricou deoarece imi ies colaceii in evidenta , imi vine sa intru in pamant de rusine cnd trec pe langa alte persoane care se uita fix la mine (uneori razand) . Nu stiu dak intelegeti ce spun si nu cred k puteti privi din perspectiva unui adolescent situatia dar din suflet va zic ca imi este foarte greu sa traiesc asa. Deacea am venit pe acest forum pentru a va implora sa ma ajutati in lupta cu kilogramele in plus.
Sunt dispus sa fac orice pentru a castiga aceasta batalie!
Deci va rog din tot sufletul daca va puteti face timp pentru a-mi da unele sfaturi in privinta problemei mele v-as fi pe veci recunoscator .
Cu drag al vostru Tavi!
artyx93, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2397 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1880 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Slabuta; 10 mai 2010 at 18:35:22.
Răspuns cu citat