View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 02 iun 2010, 10:19:35
mysteriousgirl's Avatar
mysteriousgirl mysteriousgirl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 01 iun 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 32
Dieta: personalizata
Date: 175cm, 73kg
Mesaje: 201
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit The Change - jurnal mysteriousgirl

Hey,salut! Azi 2 iunie 2o1o(miercuri) reflectez la o VISIBLE CHANGE ,un prim pas,care ma va invata instantaneu si ceilalti cu voi de manuta.Momentan cantarul ma ingrozzzeste cu indicele spre 68,OMG ,iar ?!Trag aer in piept,fac abuz de el in scopul relaxarii si debarasarii de orice depresie,frustrare,regret..faptul e consumat.Subconstientul meu penibil(trecut) tinde sa creada ca alaturi de voi,fetelor.va reusi sa ma impresioneze,sa-mi satisfaca nevoia de a fi slabuta.Ce pot spune?are intentii bune si voi profita fara bun simt de el(ii vin de hac).Urasc bucataria (dar nu stiu cum vine faptul ca am ajuns sa iubesc ceea ce urasc,lol)si de azi ma voi lipsi de ea petrecandu-mi timpul intr-un mod placut/haios/sanatos cu voi,cu sport,cu plimbari,etc,dar nu stati in casa,e oribil sa aveti ispite in preajma,iar leneveala asta,care contribuie rusinos la aplatizarea partii dorsale a ajuns o ucidere in masa de funduleete!!!Fiinta mea imposibila a cam uitat in ultima vreme sa traiasca fiecare secunda,sa rada intens,sa alerge pana la epuizare,sa danseze,sa se imbete de nebunia vietii,sa se murdareasca de culoarea ei fascinanta,sa tipe,sa se simta bine in pielea ei..ce ziceti?Nu merita iertata,dar totusi sa-i mai acordam o sansacu toate ca a fost bad bad girl.Adierea vietii incepe sa ma gadile usor,semn ca vrea ,,sa ma violeze'' ,sa ma motiveze s-o accept,sa fim una si aceesi fiinta(haha,cata indrazneala?!).Perversitatea ei finuta ma corupe si ma face sa ma simt implinita(adica 58 kg,iupii!)Fetelor,vine vara acusica ,haide-ti sa depunem putin efort,sa luptam pentru o pereche de jeansi ,care evidentiaza un fudulet lucrat,pt o rochita care sa curga pe noi,sa luptam pt o imagine criminala!!!!!!!!LET`S DO IT!!!

Ultima dată editat de Slabuta; 02 iun 2010 at 10:38:59.