View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 02 iun 2010, 13:32:58
Stephanie's Avatar
Stephanie Stephanie este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2010
Locaţie: Tara Slabutelor, Romania
Vârsta: 30
Dieta: Sanatoasa
Date: 180cm, 75kg
Mesaje: 777
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Talking Flawless....:) - Jurnal Stephanie

Hai ca mi-am facut si eu un jurnal.Sunt cam noua pe aici(dupa cum observati deja) si bineinteles ca doresc sa intru si eu in aceasta minunata gasca.16 ani,1.75,71 kg,tae-bo de doi ani,tennis fac de ceva timp si iarna schi alpin.In timpul in care nu merg la sala ma incerc sa fac si eu ceva pe acasa,insa nu pot face exercitii de pe youtube sau asa ceva fiindca habar n-am.......parca imi place mai mult sa merg acolo la sala unde toti fac acest lucru.Chiar n-am idee ce sa mai zic......cand am fost mai mica am fost atat de slaba,insa,cu timpul,m-am ingrasat......d ex prin clasa a 7-a aveam in jur de ...........multe kilograme in orice caz.......ma enerveaza faptul ca nu slabsc in zonele in care am cu adevarat nevaoie....si urasc faptul ca am niste picioare foarte groase care contrasteaza puternic cu restul corpului...Incerc sa mananc normal,ma mai abtin de la unele chestii,dar cateodata as manca doar ciocolata sau dulciuri.....
Stephanie, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2427 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1910 kcal/zi. Pentru a slăbi 7 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 619 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]