View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 02 iun 2010, 23:20:31
joannaann's Avatar
joannaann joannaann este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iun 2010
Locaţie: ploiesti, Romania
Vârsta: 34
Dieta: stil de viata cat mai sanatos
Date: 170cm, 78kg
Mesaje: 19
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Nici adolescenta...nici mireasa anul acesta:)) Joannaann

Nu aveam unde sa ma incadrez...nu mai sunt adolescenta pt ca am deja 21 de ani...planuim o nunta pt vara viitoare daca vom sta bine cu partea materiala...asa ca eu cred ca intru mai bine la miresici. Trecand la oile noastre...am 21 de ani 170 cm si 80 kg...cam mult si imi doresc din tot sufletul sa slabesc.In ultimii 3 ani m am ingrasat din cauza unor dereglari hormonale care imi fac o pofta de mancare incredibila. Dar trebuie sa pot sa ma abtin.Vreau inapoi la 60 de kg nici mai mult nici mai putin. Nu vreau sa ajung acolo intr o sapt ca stiu ca nu exista asa ceva..Nu pot spune ca nu ma simt bine in pielea mea...dar vreau sa ma simt din nou sexy. Iubitul si viitorul meu sot mi a spus intodeauna ca sunt cea mai frumoasa si ca sunt slaba...nepasandu i ca eu eram mai DURDULICA(DUPA CUM SPUNE FINA NOASTRA) pe zi ce trece. Vreau sa fiu din nou sexy pt el si pt mine...si am nevoie de sustinere pt ca stiu ca se poate dar mereu cedez in fata mancarii cand il aud pe el ca ma face nebuna cand zic ca sunt grasa....poate voi gasi sustinere din partea voastra fetelor...cand m am logat pe acest forum la 12 noaptea am luat ultima gura de suc.De maine numai apa plata, fara paine deloc, si fara mese dupa ora 6 seara...sper sa reusesc ca am mai avut tentative si am renuntat...de aceea apelez la voi cu toata increderea din lume sa ma ajutati si pe mine sa intru intr o rochita de mireasa sexi
joannaann, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1817 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1300 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1301 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Slabuta; 02 iun 2010 at 23:50:19.
Răspuns cu citat