View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 31 aug 2009, 21:31:39
Laura's Avatar
Laura Laura este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 aug 2009
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 36
Dieta: 1700 calorii
Date: 168cm, 59.9kg
Mesaje: 3.843
Aprecieri acordate: 2.890
Am fost apreciat(a) de 1.927 ori in 960 mesaje
Thumbs up Jurnal Laura-Gardianul de care am nevoie

Salut tutror.....a venit vremea sa imi fac si eu un jurnal, degeaba tot am amanat AM NEVOIE DE UN GARDIAN, am nevoie sa scriu acest jurnal pt ca sa ma pot stapani atunci cand vreau sa infulec tot frigiderul....ei bine .....despre mine nu sunt multe de spus ,....doar ca de la vreo 64 de kg cand mi-am dat seama ca sunt cam plina, am tot slabit pana am ajuns la 75(cel mai mult)dar am slabit in ambitie.....acum de cateva zile v-am gasit si imi dau seama ca sunteti exact ce imi trebuie.....
Planul de bataie e simplu in teorie....sa vad cum stau cu practica....nu o sa tin o dieta anume pt ca nu pot,. niciodata nu am reusit sa tin vreo dieta ......am inceput si am abandonat...asa ca o sa personalizez....nu vreau sa trec de 1100-1200 calorii pe zi, m-am indragostit de taebo, asa ca o sa-l practic cu placere, plus cateva exercitii pentru zoonele cu probleme....(am picioare si fund......si burta nu prea....asa ca ....vad ce mai gasesc pt picioare), ceai verde zi de zi, si.....cam asta......sper sa ma tin de astea si sa ajung iar sa imi arate cantarul cu 5 in fata, oricat dar sa fie cu 5....cel mai bine ar fi 55, dar si cu 58-59 ma multumesc deocamdat .....
Va astept pe la mine in vizita pe la o cafeluta