View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 10:14:18
carinush's Avatar
carinush carinush este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 13 feb 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 29
Dieta: Hipocalorica, Indicele glicemic
Date: 167cm, 52kg
Mesaje: 960
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Cool Slabuta saptamanii

Din titlu se intelege care este tema acestui topic
Idee mi-a venit azi-noapte in timp ce incercam sa ma motivez pentru a face mai mult sport si apoi mi-am amintit cate fete de pe forum sunt in aceeasi situatie ...


Uitati cum decurge totul :

Slabuta saptamanii va fi acea care se tine foarte bine de dieta, face mult sport .. mai pe scurt cea care respecta "procedeul" corect de slabire dar in acelasi timp si cea care este activa pe forum si le da o mana de ajutor slabutelor aflate la nevoie sau celor noi venite.
• Fiecare are dreptul sa acorde un vot/saptamana. [decat membrii care au peste 30 de voturi pentru a disparea dubiul ca cineva si-ar face alt cont doar pt a se vota pe sine. desi nu vreau sa cred ca cineva ar actiona asa, trebuie totusi sa mentionez si aceasta varianta ]
• In fiecare duminica seara eu voi numara voturile si apoi voi afisa rezultatele pe forum.
Cea care va avea cele mai mult voturi v-a purta in saptamana ce urmeaza acest blink la semnatura:



P.S: Am facut topicul aici pentru ca desi are specificul unui concurs e mai mult pentru motivare . Daca nu e in regula il puteti muta unde trebuie eventul sa fie sters daca nu este folositor
P.S2: Daca totul e ok, spun START VOT