View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 23 aug 2010, 10:08:30
IoAnnA90's Avatar
IoAnnA90 IoAnnA90 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iun 2010
Locaţie: Arad, Romania
Vârsta: 34
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 52
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Daca te inseala ce faci treci mai departe sau te desparti?

Il cunoasc pe iubitul meu de 2ani si ceva.
La inceput relatia dintre noi a descurs foarte bine. Nu este genul f romantic,dar era mai tandru,afectuos.(nu tot timpul,pentru ca nu este genul lui)
De 2luni incoace relatia noasta cam scartaie, din pacate a aparut monotonia.Am uitat sa specific ca ne vedem doar in weekend si rareori in timpul saptamanii,datorita programului de la lucru.
Noi in weekend inloc sa ne iubim ne certam din orice fleac,fie ca eu sunt o fire romantica si mi-as dori sa fie si el,fie pentru ca el nu este si la capitolul acesta imi pare putin mai retras.
Saptamana trecuta el a fost singur acasa. (dar lucreaza,de dimineata de la 7 pana pe la 16sau 18,stam cam departe unul de celalalt)
Sambata am avut o cearta mult mai aprinsa decar deobicei,iar de aici a inceput sa-mi marturiseasca ca saptamana trecuta m-a inselat cu una,care sta aproape de unde lucreaza.Simteam ca mor,cand am auzit ,inima pur si simplu imi este distrusa.
Mi-a spus ca a vrut sa incerce ceva nou,vroia sa fie cum era in liceu(sa fie mai liber,sa vada cum sunt si altele).
Mi-a spus ca inca mai tine la mine,dar nu ca la inceput pentru ca a aparut monotonia,plictiseala.
Am plans in continuu toata noaptea,el incerca sa ma consoleze si sa-mi spuna ca nu se v-a mai intalni cu aia (su facut sex de 3ori ).
I-am spus ca eu nu pot sa dau cu piciorul in toti ani acestia,si inca il mai iubesc enorm de mult si vreau sa continui pentru relatia asta,vreau sa facem lucruri noi,sa ne schimbam si sa fiu perfecta pentru el.,dar nu pot uita nici ce a facut. Mi-a spus ca este mai slaba,corpolenta. ( fix opusul meu).
Mi-a spus ca nu ii pare rau ca s-a culcat cu aia,dar in momentul ala se gandea la mine,nush ce sa mai cred.
Am intrat pe id lui (altul decat cu care vb,pt k sambata mi-a dezvaluit tot) si aia i-a scris asa: ,, de ce stai pe invizibil si nu vb cu mine,sigur esti cu ea,eu stiu ca sunt pe locul2,,nu va mai deranjez,nb neseriosule)
Ce ar trebui sa fac,sa lupt in continuare sau sa ma despart? Il iubesc enorm,,si simt ca si el ma mai iubeste,avem si momente minunate impreuna,dar o data ce inseala nush daca nu o mai v-a face,de asta imi este frica.(parintii lui nu siu nimic,mama lui este de nota 10,sigur i-ar face morala toata viata)
Aveam orbeste incredere in el,dar a disparut intr-o clipa.
Răspuns cu citat