View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 22 dec 2010, 02:04:25
vadmin's Avatar
vadmin vadmin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Date: 182cm, 77kg
Mesaje: 1.886
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 31 ori in 8 mesaje
Post Fan Club Slabute - fan.slabute.ro

În Ajunul sărbătorilor de iarnă v-am pregătit mai multe surprize. Pentru fanii comunităţii Slabuţe am lansat fan.slabute.ro - locul unde fanii Slabute.ro vor putea descoperi resurse inedite în stilul autentic Slăbuţe (wallpaper, insigne, etc.)

Tapete/Wallpaper - mai aproape de spiritul inedit al comunităţii!





Poţi fi mai aproape de prietenele tale şi de spiritul comunităţii de Slăbuţe prin personalizarea calculatorului tău în stilul inedit Slăbuţe.ro! Pentru tine, am creat mai multe tapete (wallpaper) care reprezintă speciala lume a slăbuţelor. Aceste tapete (wallpaper) pot fi setate uşor pe ecranul calculatorului (desktop-ul) tău.



Insigne - împreună învăţăm să trăim sănătos!





Îţi place Slăbuţe, vrei să susţii stilul de viaţă sănătos, aşa cum a făcut-o Slăbuţe chiar de la început, şi să transmiţi acest spirit persoanelor la care ţii?! Am creat mai multe insigne care reprezintă cel mai bine atât pe tine, cât şi comunitatea Slăbuţe.ro. Poţi transmite mesajul sănătos al comunităţii prin aceste insigne la semnătura ta în forum, pe contul tău de Facebook, hi5, Twitter sau în alte locaţii deschise spre promovarea stilului de viaţa sănătos şi alimentaţiei corecte.
Răspuns cu citat