View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 20 ian 2011, 01:38:10
iepuras's Avatar
iepuras iepuras este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 oct 2010
Locaţie: Roma, Italia
Vârsta: 32
Dieta: dieta a la iepuras..
Date: 165cm, 60.3kg
Mesaje: 82
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Jurnal Diana (iepuras) - o viata mai buna inseamna o alimentatie corecta si mult sport

Buna fetelor......hmmm va cam urmaresc de multa vreme,dar abia akum am kam prins curaj.....sa ma pot destainui..:*:*:*
Ma numesc Diana,am 19 ani akum locuiesc in Italia cu prietenul meu,mai precis de 6 luniin care am tot incercat sa slabesc ca sa zik asha....am devenit kam lenesa... si deasta ma kam oftik cel mai rau....cu 10 ani jumate de handbal,,in spate"....antrenamente zi de zi de la 7 dimineatza pana la 9:30,am ajuns inkat ma chinui sa alerg 40 de minute e de rau.....si m-as cam trage singura de urechiuse<cum zic eu de coditze> pt k nu e un semn bun.
Anul trecut am terminat liceul,si am kam un an de zile de cand am kam incetat-o k sportu si iata rezultatele negative......multe kg da multe inkat am ajuns sa nu ma mai suport.Totul a inceput in vara lui 2008,cand slabisem pana la 57 de kg....dar fara sa-mi dau seama....si fara diete,regim sau etc,decat ca mai mergeam la alergat cu fetele de 2 ori pe sapt. maxim,dar ce era frumos avea sa se sfarsasca,odata ajunsa la mami in Spania,unde am luat 5 kg plus intr-o singura luna si dupa metabolismu meu dereglat....a cam tot crescut kg in plus....sper ca nu v-am pliktisit dar eu zic ca e bn sa ne cam cunoastem una pe alta..... va poop si sper ca o sa reusesc cu ajutorul vostru....sa ajung la kg dorite!
__________________
JURNAL IEPURAS:http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post486235
Trebuie sa pot!