Subiect: Jurnalul Gutei
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 23 ian 2011, 03:41:15
loveyngy's Avatar
loveyngy loveyngy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 ian 2011
Locaţie: rimini, Italia
Dieta: Dieta SB faza II
Date: 173cm, 59.3kg
Mesaje: 1.702
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Jurnalul Gutei

Buna la toate slabutele si mult succes si rabdare la slabit ...de azi am inceput o noua viata..............mam pus pe mincat sanatos...........mi-am pus scopul de a slabi 8 kg...ca cam de vreo 2 luni tot incep si nimic rezultat cu toate ca plec la sala di octombrie..........mam ingrasat inca cu 2 kg....
Sunt din Republica Moldova dar la moment sunt in Italia.....Rimini,,,,,,asa ca am 1 an si 11 luni de cind sunt aici si acesti ani am pus la 6kg pe mine .........cind plec la mare nu-mi trebuie colac de salvare.Aici se papa bine... pizza, lasagna, pasta in fiecare zi.........si tot asa.......sa nu uit ca sunt iubitoare de cascaval........asa ca nu sunt intrebari........apoi vara aceasta am facut stagiunea de vara ...............asa ca am lucrat 3 luni noapte...............de la 18 seara la 6.30 dimineata in 3 luni nu am inchis un ochi noaptea si cena mea era la orele 3 dimineata....mereu panini,piade.,pizza......din cauza data la moment noapte ma culc la 3-4 si ma trezesc la 12................FRUMOS REGIM...fara mic dejun.
Ploblema mea este ca de o luna jum. iau PILOLA...HORMONALE...inca un kg in plus..............
21.01 AM INGERAT DUPA CALCULATOR la 1000 de kcal .....dar nu prea cred.........si am facut sala...45 min MET, 50min Pilates si 20 min banda 2 km.