Subiect: Heritage
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 28 apr 2009, 16:48:06
mishutza's Avatar
mishutza mishutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Exclamation Heritage

Si socul vietii mele au fost pastilele,care m-au facut sa abandonez orice idee miraculoasa de slabire.Heritage,sper ca le pot spune numele.Totul este natural,totul este safe,doar va stimulam putin secretia de insulina si nush ce va mai facem pe acolo,dar nothing happens.Acuma nu dau vina doar pe ei,ca eu is ******* de le-a luat,oricum.Da,nu mai imi era foame,nu mai aveam pofta de dulciuri.Dupa vreo doua luni (cred)si vreo 5 kile pierdute,se termina pastilele.Bun,facem pauza,ca asa scrie in prospect.Si ma ingras 9 kile.Bun,si mi greata,si mi greata,de dimineata pana seara,dar asta inca din timp ce luam pastilele.Si ajung la doctor,care descopera ca am transaminazele pe la 120(normale e vreo 50).Nu aveam hepatite,nu icter,nu isi da nimeni seama de ce.Iar eu am tacut malc si nu am zis la nimeni ce am luat eu.Si am aruncat cele 2 cutii de pastile de le mai aveam.Ficatul mi l-am pus pe picoare in vreo 3 luni de vegetarianism.
Asta am patit eu.
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat