View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 10 feb 2011, 15:44:59
Andra Teslaru's Avatar
Andra Teslaru Andra Teslaru este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 01 ian 2011
Locaţie: Botosani, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Rina 90's
Date: 156cm, 65.5kg
Mesaje: 157
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Jurnal Andra-Claudia

Buna dragi slabute. Eu sunt Andra, am 23 de ani si sunt relativ noua pe site. Problema mea cu greutatea o am de cand ma stiu. Pana pe la sfarsitul liceului am avut cam 52-55 kg, mai urcam pana la 60 dar apoi ajungeam inapoi la 55. dar la inaltimea de 1.56 si 55 de kg erau multe. Apoi treptat am inceput sa pun, incet dar sigur..am avut un prieten care m-a nenorocit...manca enorm de mult, iar cand eram cu el la masa uitam sa ma mai opresc (acuma nu dau vina pe el, eu trebuia sa stiu knd sa ma opresc) si asa am ajuns la 65 de kg. Am avut scaderi de 3-4 kg, pe care le puneam inapoi si intr-o zi m-am trezit cu 70 de kg. multa vreme nu am facut nimic. de mancat sanatos nu mancam, mancam absolut orice imi era pofta, dulciuri in cantitati industriale. eram constienta ca trebuie sa slabesc dar nu faceam nimic in sensul asta. la vara voi fi miresica si am constientizat ca la kg pe care le am imi voi cumpara rochie marimea 50 si voi fi o mireasa "superba". asa k am dat peste voi si ma bucur pt ca m-am apucat de dieta Rina 90 si mi se pare o dieta echilibrata si sanatoasa. sper cu ajutorul ei si mai ales cu ajutorul si sustinera voastra sa reusesc sa ajung unde mi-am propus.
Va astept cu drag in casuta mea, la un ceai, la o cafea sa mai povestim. va pup pe toate.

Ultima dată editat de Andra Teslaru; 10 feb 2011 at 15:54:11.
Răspuns cu citat