View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 18 feb 2011, 08:12:00
leila87's Avatar
leila87 leila87 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 04 feb 2011
Locaţie: mangalia, Romania
Vârsta: 37
Date: 165cm, 62kg
Mesaje: 985
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Smile Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura

Buna ziua fetelor,m-am decis sa imi fac un jurnal cu activitatile mele zilnice,cu ce pap si asa mai imi fac prietene .
Am 24 de ani si sunt in zodia varsator.Inaltime 1.65 ,56 de kg si de cand ma stiu nu am fost slabuta niciodata sau cel putin nu am avut kg pe care le doream,nici nu am reusit sa dau jos de 3 luni merg la o sala de aerobic s-au vazut cateva schimbari am dat cativa centimetri (din pacate nu pot zilnic serviciul nu imi permite,lucrez receptionera cu program de 24 48 h).
Cer ajutor fetelor care sunt vechi si au slabit.Eu cred k mananc cam haotic nu prea pot sa ma abtin la rontaieli,de ceva timp ma chinui dar tot mai scap la un covrigel , un fursec.
Am intrat pe Slabute pt. a gasi sprijin acasa toti imi zic ca sunt nebuna k slabitu dar asta e dorinta mea,cam nimeni nu ma sprijina in cea ce vreau sa fac ,nu vreau sa dau multe kg jos da pana la vara tot trebuie cam 3 .Nu ma astept la dat jos repede si facut foamea vreau sa invat sa mananc sanatos si pe cat posibil sa renunt la dulciuri(la suc am renuntat deja beam 1 l de cola pe zi acum un pahar la 2 luni ).
astept slabute sa intre la mine in jurnal sa mai discutam.pupici