Subiect: Jurnal Nellutz
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 17 mar 2011, 00:08:05
nellutz's Avatar
nellutz nellutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 07 mar 2011
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 34
Date: 167cm, 65kg
Mesaje: 6
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Red face Jurnal Nellutz

Sunt noua pe aici... ma tot ratacesc rasfoind siteul acesta complex si trebuie sa recunosc ca imi place Imi va lua putin timp pana descopar exact totul, dar voi avea rabdare. Imi place ca se incurajeaza un stil de viata sanatos si nu "mori de foame, deci slabesti".
Fac parte din categoria 60-70 kg. Am 21 de ani si 65 de kg la 1,67. Vreau sa ajung undeva la 57 pana in iunie-iulie
Sper sa reusesc. O sa imi lipesc niste poze care sa ma stimuleze pe usa si pereti... de o saptamana incerc sa reduc dulciurile din alimentatia mea. Asta mi se pare cu adevarat cea mai grea parte, fiind o pasionata de ciocolata si biscuiti Poieni ... Nu imi pierd speranta si astept sa apara ceva din Cer pe piata si in supermarketuri, ceva cu gust de ciocolata cu lapte si cu 2 kcal .. A! si cu vitamine, minerale, calciu, etc... si fara e-uri Poate vreau prea mult, dar continui sa caut "ceva bun"care sa nu ingrase prea tare..
Nu am cantar in camera de camin.. sper sa nu fie f grav, nici metru.. dar sper sa slabesc vazand cu ochii ..
Mi-am promis sa nu ma las si nu o sa ma las pana nu ajug la valorile dorite. A inceput si un program de aerobic si merg mult pe jos. Sper sa nu ma trezesc cu varice ..

Mult succes tuturor si aveti incredere in voi!