View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 19 mar 2011, 00:56:02
Chriselle's Avatar
Chriselle Chriselle este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J

Chriselle: - Dupa mai bine de o luna de cand m-am inscris pe slabute, in sfarsit mi-am luat si eu inima in dinti si m-am hotarat sa-mi deschid un jurnal.
Mr. J: - Mai bine de o luna??? Dar ce ti-a trebuit atata timp?
Chriselle: - Poftim?? Da tu cine mai esti? Stiu ca aici fetele iti raspund destul de repede la mesaje, dar inca nu stiam ca pot sa iti scrie in propriul mesaj
Mr. J: - Pffff... Am eu fata de fata?
Chriselle: - Ca sa fiu sincera cu tine nici macar nu ai o fata! Cum as putea sa iti spun daca e o fata de fata sau de baiat? Dar la modul in care m-ai abordat as zice ca asta e o rautate de gen masculin!
Mr. J: - Mda... Deci, cine crezi tu ca as putea sa fiu? Cum ziceai si tu nimeni nu poate sa iti scrie in propriile mesaje! Nimeni in afara de mine!
Chriselle: - Nimeni in afara de tine? Dar cine esti tu?
Mr. J: - Ei bine, nimeni altul decat jurnalul tau.
Chriselle: - Asta e culmea! In sfarsit vreau sa fac si eu un lucru bun si uite ce patesc! Nu puteam sa primesc si eu un jurnal normal? Sa scriu pur si simplu ce vreau aici si sa astept musafiri dragi?
Mr. J: - Asta in cazul in care o sa ai vizitatori!
Chriselle: - Hei, Mr. J. sau cum te-oi numi tu, acum chiar ca esti rautacios. Sper ca o sa am vizitatori si daca tot iti bagi si tu nasul pe aici, te rog macar cu ei sa fii mai politicos. Altfel, o sa ne suparam.
Mr. J: - Mda... sa ajungem noi la partea cu vizitatorii mai intai
Chriselle: - Of, chiar esti un enervant. Uite, m-am suparat si am plecat. Pa!