View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 27 mar 2011, 13:42:11
Krystal's Avatar
Krystal Krystal este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 26 mar 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: personalizata
Date: 167cm, 97.3kg
Mesaje: 8
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Wink Jurnal (im)perfect de slabit & lifestyle (Krystal)

Salutare tuturor! Am impresia ca asa se deschide un jurnal pe forumul slabute.ro, dar daca am gresit cu ceva, rog moderatoarele sa ma anunte si sa ma indrume, eventual.

Sunt, deocamdata aici, Krystal, o bucuresteanca de 23 de ani si jumatate care, ca si voi, a decis sa lupte cu kilogramele. Problema mea principala este ca nu am rabdare, asa ca odata luata hotararea asta, sunt dispusa sa fac orice imi sta in puteri (fizice si financiare) ca sa ajung la aspectul fizic dorit. Sunt si extrem de ambitioasa si incapatanata, dar uneori ma mint si ma amagesc singura, spre nenorocul meu... Si d-asta am decis sa deschid acest jurnal si sa ma alatur voua: ca sa am un fel de motivatie pentru sinceritate, ca sa nu ma mai amagesc singura ca "mai tarziu" sau "dupa inghetata de azi". Nu, aici intentionez si sper sa scriu absolut toate realizarile si greselile mele alimentare - si nu numai.

Din ce am mai citit in alte jurnale, ma astept la critici, dar rugamintea mea este sa intelegeti ca sunt la inceput de drum si deosebit de capoasa, asa ca va rog sa-mi permiteti sa ma lovesc cu capul de pragul de sus, singurica, inainte sa ma certati Oricum, ne mai "vedem" pe aici, am sa incerc sa postez cate ceva in fiecare seara.