View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 17 iul 2011, 22:02:20
Kyou's Avatar
Kyou Kyou este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 17 iul 2011
Locaţie: Dorohoi, Romania
Vârsta: 28
Date: 171cm, 105kg
Mesaje: 24
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Jurnal Kyou - Nu mai renunt la nimic!!!

Buna , azi am spus 'NU' kilogramelor . Si 'Da' unui still de viata sanatos . De azi voi renunta la toata viicile alimentare pe care le am . De ce fac toate astea ? Pentru ca vraeu as fiu sanatoasa , pentru ca vreau sa fac tot ce vreau fara sa ma simpt ciudat din cauza kilogramelor , pentru ca vreu sa ma imbrac la moda si fara grija sunculitelor, pentru ca vreau un corp armonios , vreau masa musculara. Am nenumarate motive pentru care kilogramele in plus trebuie distruse. Vreau o schimbare totala . Personalitate, aspect,comportament . Toate acestea le voi incepe de maine. Voi lucra ca totul sa se schimbe si la final sa fiu o alta persoana o persoana mai buna . Nu voi reusi singura de accea am deschis acest jurnal ca sa am parte de cearta atunci cand gresesc , ca sa imi urmaresc evolutia,ca sa ma descarc.De maine incerc sa am un regim de viata sanatos fara prajeli ,paine,dulciuri si mult sport. Sper sa reusesc , sa gasesc sustinere si sa ofer al randul meu sustinere . Sper sa ma imi fac multe prietene . Deci incepe lupta ...
Imagini ataşate
File Type: jpg IMG_0311.jpg (17,7 KB, 8 vizualizări)