View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 20 iul 2011, 22:02:25
alecsutzza's Avatar
alecsutzza alecsutzza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iul 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 33
Date: 156cm, 47.1kg
Mesaje: 24
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Post Jurnal alecsutzza

Buna slabutelor!!De cateva zile va "urmaresc" si m'ati convins sa adopt un stil de viata sanatos.In prezent am 21 ani si 53 kg,nu pot sa spun ca nu sunt multumita de cum arat,dar cu siguranta cred ca este loc de mai bine in ceea ce priveste aspectul si conditia fizica.Incerc de cateva zile(de fapt de cand am intrat prima data pe acest forum sa tin cont de ce mananc...cat..chiar ieri mi'am cumparat cantar de bucatarie....si usor usor sa fac putina miscare.La capitolul sport inca ma documentez...am tot citit pe forum ...tae-bo,hip-hop abs,etc..dar nu m'am hotarat...probabil o sa incerc un pic din fiecare si sa urmez ce imi place cel mai mult.Sper ca de data asta sa reusesc sa ma tin de treaba si sa nu mai fiu asa delasatoare,sau sa renunt la primul obstacol(tentative de slabit au fost multe,de la alergat la 6 dimineata in parc pana m'au alergat 10 caini,mers la sala pana cand am vazut ca nu slabesc..si tot asa).Asa ca am decis sa imi deschid si eu un jurnal si va astept pe la mine cu sfaturi,obiectii,orice...va pup