Subiect: JURNAL silvicutz
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 28 iul 2011, 09:33:00
Silvicutz's Avatar
Silvicutz Silvicutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 26 iul 2011
Locaţie: Ialoveni, Moldova
Date: 176cm, 60kg
Mesaje: 2
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile JURNAL silvicutz

Salutare fetelor..m-am inscris pe acest site datorita unei prietene..sunt noua pe aici..dar abia ard de nerabdare de a slabi..de a slabi SANATOS..o perioada indelungata am fost concentrata pe diete de tot felul..pentru mine nu conta ce se va intimpla cu mine dupa sau in timpul sustinerii acestor "cursuri",puteam sa ramin fara de puteri (asta in cel mai bun caz)..cel mai important in toata istorioara aceasta si cel mai prostesc in acelasi timp din partea mea era faptul ca DOREAM SA SLABESC CIT MAI RAPID..DE AIA..ALEGEAM..DIETELE CELE MAI DRASTICE..DEOARECE ERAM CONVINSA CA ELE SUNT SCAPAREA MEA..zadarnic insa..slabeam ceva kilograme si peste ceva timp le adaugam inapoi..pina la un moment in care mi-am dat seama ca toata chestia asta e o nebunie curata.acum pot spune ferm convinsa :"NU DIETELOR DRASTICE!".acum VREAU SA SLABESC..FOARTE MULT IMI DOREC ASTA..dar..VREAU SA SLABESC SANATOS..vreau sa nu mi se mai faca rau din cauza dietelor..vreau sa nu ma mai infometez..vreau ca EU sa fiu sanatoasa..SPER MULT CA ACEST SITE PRECUM SI VOI FETELOR SA MA AJUTATI IN ACEASTA LUPTA CRINCENA IMPOTRIVA KILOGRAMELOR IN PLUS..va multumesc
Silvicutz, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1675 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1158 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]