View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 21 sep 2011, 14:15:50
moto moto's Avatar
moto moto moto moto este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 19 sep 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 47
Date: 160cm, 65kg
Mesaje: 4
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Post Jurnal moto moto - kilograme, kilograme si iar kilograme

ah doamne ce bine este in cadita, aici eu uit de toate problemele , mai ales de kilograme, offffff kilogramele ce subiect, ce preocupare, cata suferinta pe capul nostru , de ce oare suntem atat de complicate noi femeile si vesnic nemultumite de noi : - vaiii azi nu-mi sta bine parul
- nu am unghiile facute
- nu sunt depilata
- nu se aseaza rochia
- cum? am iesit pe usa la serviciu nemachiata, ce greseala, sa nu se mai repete niciodata
-mmmmm draguta bluza din vitrina ( chiar daca mai avem una asemanatoare acasa, dar nu de aceiasi culoare

-vai a sunat iubitul si nu suntem aranjate
-nu mai zic ca vine seara si ajungem in pat langa el dam repede o fuga in baie pt ultimele retusuri pt altfel nu ne simtim noi confortabil
Cat stres si cat efort depus doar pt o imagine , Dumnezeule dar unde sunt problemele de sanatate sau cele de varsta cand totul se modifica de ce nimeni nu apare in media sa explice si aceste probleme ca o imagine depinde de f multi factori interni si externi?
Daca sunt aici inseamna ca si eu lupt cu o imagine la care tin foarte mult la fel ca voi toate si declaram razboi in medie la vreo 10 kg. . PUPICI pt toate slabutele.
__________________
moto moto, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1509 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 992 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]