View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 06 nov 2011, 10:56:41
jayshun's Avatar
jayshun jayshun este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 04 nov 2011
Locaţie: braila, Romania
Date: 158cm, 62kg
Mesaje: 4
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Post Jurnal jayshun - ''acum ori niciodata''

Salut slăbuţelor,
M-am decis să ţin legătura cu persoane aflate in aceeaşi suferinţă! Dacă ar fi să vorbesc despre stilul meu de viaţă si usurinţa cu care mi-l pot schimba , v-aţi da seama cît sunt de leneşă. Mereu in capul meu a existat o problema a kg , iar Doamne Doamne , mi-a aratat acum ca nu prea era asa. Fiind mica de inaltime 50 de kilograme parca erau multe . Am inceput sa fiu prietena treptat de vreo 2 ai cu kg , cand am capatat 5 am zis ca sunt binevenite si deasemeni ultimele , iar cand mancam dulciuri era atat de dragut :X . Am avut diferite tentative de slabire. Nu pot sa spun ca ma infometez pentru ca din contra aleg sa ma indop cand nu imi este foame , acum m-am decis in primul rand sa mananc exact cand imi este foame si cand imi este foame indiferent daca este mai putin decat necesarul zilnic. Slabesc foarte usor : in martie am slabit 3 kg in 2 saptamani doar cu ajutorul sportului ... in fine , imi promit sa fac din nou sport cel puti 4 zile pe saptamana, nu voi tine o dieta anume, ci doar voi manca sanatos , nu voi elimina complet fainoasele , in schimb voi elimina dulciurile cu o mare usurinta.
voi reveni cu meniuri , va pup si succes la slabit :*