View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 26 ian 2012, 01:52:38
kittyV's Avatar
kittyV kittyV este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: iasi, Romania
Date: 168cm, 65kg
Mesaje: 7
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Jurnal kittyV - Slabit in stilul meu

Buna. Eu sunt Oana si odata cu noul an am decis sa schimb cateva lucruri in ceea ce ma priveste. Desi nu sunt complexata de cum arat, m-am decis sa-mi ofer mai multa atentie si astfel sa mai pierd cateva kilograme. Asa ca de pe data de 15 ian. am inceput sa merg la sala unde fac exercitii de cardio si fitness, sauna, masaj si sa am mai multa grija cu alimentatia. Nu tin o dieta stricta, doar ca incerc sa ma abtin de la produsele fast-food,chipsuri si am redus dulciurile. Singurele lucruri pe care le fac zilnic sunt ca dimineata sa beau tarate de psyllium si seara ceai verde antiadipos. Marea mea problema este ca sunt o mare gurmanda iar daca mie pofta de ceva anume nu conteaza cat este ora... Targetul meu este sa slabesc 10 kg dar nu vreau ca aceasta sa se intample repede ,pentru ca ceea ce imi doresc eu defapt este sa ma pot obisnui cu o alimentatie sanatoasa.
Toate cele bune!
__________________
Viata e o lupta a contradictiilor … bine vs rau … frumos vs urat …sarac vs bogat…suntem prea indoctrinati in a face comparatii …in loc sa ne bucuram de viata pur si simplu..