View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 19 feb 2010, 16:24:38
vadmin's Avatar
vadmin vadmin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Date: 182cm, 77kg
Mesaje: 1.886
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 31 ori in 8 mesaje
Post NOU! Sfaturi legate de calculatoare si Internet

In mesajele voastre de la intrebari si raspunsuri legate de functionare, am vazut mai multe intrebari sau neintelegeri legate de functionarea calculatorului, de accesul la Internet, de utilizarea unor programe, etc.

M-am decis sa vin in intampinarea acestor neintelegeri si sa creez un site separat, care sa contina o sectiune special destinata acestui tip de probleme si solutionari/explicatii la ele (nu vreau sa transform acest forum intr-un forum de suport calculatoare si Internet si sa fiu off-topic).

De vreo luna si ceva, creez in paralel site-ul vadmin.ro. In el am deschis o sectiune cu sfaturi si raspunsuri la intrebarile voastre. Daca doriti sa aflati mai multe despre o problema anume, scrieti-mi folosind formularul de contact. In masura timpului disponibil, voi scrie cate un articol despre fiecare tip de probleme. O sa incercam sa transformam lumea 'neinteleasa' si 'nesigura' a calculatoarelor in ceva mai bun .

Concretizez, ca intrebarile si raspunsurile legate de functionalitatile slabute.ro se vor pune in continuare in forum in sectiunea Intrebari si raspunsuri legate de functionare
Răspuns cu citat