View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 20 feb 2010, 21:50:53
puiu's Avatar
puiu puiu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 nov 2009
Locaţie: Steyr, Austria
Dieta: alaptat,sport
Date: 165cm, 88.5kg
Mesaje: 236
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 20 ori in 9 mesaje
Implicit Cum sa rezist tentatiilor?

Of....numa ce am mancat o ciocolata si mi-e asa de rau la stomac simt ca vars tot.....nu mai stiu ce sa fac reusesc sa ma mobilizez 2-3 zile si dupaia nimic....nu stiu cum sa mai fac....vreu sa scap de burta....vedeti pozele cu burta mea oribila....vreau sa nu mai am burta pana in vara..Nu stiu ce sa manc....reusesc sa manc 2 zile mai ok si dupaia parca mi-e rau de la ce am mancat ...ma satur repede de un fel.....azi de exemplu am mancat dimineata 100g cereala de ciocolata cu o cana de lapte,la pranz pui 150g cu castraveti murati si rosii si seara nam reusit tentatiei si am mancat ciocolata.... m-am plimbat vreo 3 ore cu Lucas in carut.....zilnic ma plimb 2-3 ore....Certati-ma,dati-mi idei cum sa fac sa-mi revin......vreau sa slabesc pana in vara sa ma mentin dupaia vreo 6 luni ca as vrea la anu sa mai facem un bebe si nu vreau sa mai am burta la care sa mai adaug peste.....Ati incercat careva sa mancati dupa cartea lu Mihaela Bilic? la spatele cartii are exemple de ce sa manci la mic-dejun,pranz,cina si gustari....cred ca o sa incep sa manc asa.Promit sa ma apuc de facut sport zilnic....

Ultima dată editat de Slabuta; 20 feb 2010 at 22:54:23.
Răspuns cu citat