Subiect: Jurnal Gabitzaaa
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 27 mar 2012, 20:40:24
Gabitzaaa's Avatar
Gabitzaaa Gabitzaaa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 01 nov 2011
Locaţie: Iasi, Romania
Dieta: Rina'' 90
Date: 165cm, 68kg
Mesaje: 104
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Jurnal Gabitzaaa

Buna tuturor !!Sunt Gaby sau Gabitza cum va este mai usor,am 19 de ani si momentan sunt casnica.Am picat bacalaureatul anul trecut dar anul asta planuiesc sa dau la facultate.
Problemele mele de greutate au aparut atunci cand medicii m-au diagnosticat cu anemie si am urmat un tratament cu vitamine care mi-au lasat in jur de 20 de kg in 3 ani.Nu am realizat ca ma ingrasasem si atunci cand am realizat era putin cam tarziu.Am incercat tot felul de diete in ultimul an dar nu reuseam decat sa slabesc si sa ma intorc la greutatea initiala.

Astazi se implinesc 10 zile de cand am inceput dieta rina 90,sunt multumita deoarece nu ma infometez si chiar ma simt mai usoara chiar daca acul cantarului nu se misca

Sportul a lipsit oarecum din viata mea,dar in ultimile 2 luni am inceput sa fac ceva in privinta asta.De doua luni ma joc cu o bicicleta statica dimineata,urc si cobor scari,fac putina gimnastica si de o saptamana si jumatate fac si tae bo.Nu mi-am pierdut speranta si cred cu tarie ca pot sa fiu o slabuta,am nevoie de vointa si de sprijinul slabutelor