View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 04 apr 2012, 18:29:04
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit re: Jurnal niculina04

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul


Cat de scurt, cat de scurt?
Si cum nu ai rabdare sa treci acolo meniurile? Hai scumpa, altfel nu stii cate calorii papi zilnic, e esential sa stii daca vrei sa slabesti... macar aproximativ...
Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul

e desteapta a taiat printre ,nici nu se vede...............ma enervez atunci cand nu gasesc tot ce mananc acolo,am tentative si renut
Niculiciule, ziceam ca ies, dar am vrut intai sa trec sa it spun Bine ai venit, oficial, ca de azi ai jurnal!Sa fii prezzenta zi de zi aici, sa fii perseverenta, ambitioasa si puternica si sa dam naiba o data cu kg astea de pamant!Te pup!Bafta!!!!!

Si da-mi voie sa rad,desi tu esti suparata sigur,dar nu pot sa nu ma amuz la gandul ca si-a tuns parulHaistilista mamei

Te pup,scumpa mea!Seara frumoasa!
o sa fiu prezenta aproape zilnic ,alaturi de voi sunt sigura ca voi reusi sa mai scap macar de 10 kg...........ce fain termini tura ,o seara frumoasa
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]