View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 12 mar 2010, 02:30:48
ianna's Avatar
ianna ianna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: IL, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 42
Dieta: sanatoasa verde si cu gratare
Date: 170cm, 64kg
Mesaje: 4.305
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 8 mesaje
Implicit Re: sexul consuma calorii?

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Esti f funny cand explici, imi place f mult modul tau de a fi, Dr Iulia
ACu despre topic:eu am crescut intr-un oras de provincie, pe strada mea erau numai baieti, eu unica fata..asa ca am fost f f baietoaicaStateam numai in mijlocul baietilor, erau gaska mea, discutau cu mine despre nelamuririle lor in pivinta fetelor..si culmea ca si pe mine babele ma luasera la ochi..tin minte ca ma facea mama sa plang ca a oprit-o iar cutarika sau cutareasca sa o avertizeze ca fata ei va veni curand cu burta la gura...
Deaia eu nu prea am luat in seama gura lumii, am continuat relatiile mele de prietenie cu amicii mei din copilarie si am decis sa ma daruiesc doar celui pe care o sa-l iubesc cu toata fiinta mea..Nu stiu daca am facut bine, cert e ca am asteptat pana la 26 de ani sa-mi pierd virginitateaAcu parca imi pare rau..ce sa zic.Sotul meu e al treilea barbat din viata mea..si am 32 de ani
Deci:eu cred ca fiecare are un timer interior care ii va spune cand e momentul potrivit..
m-ai confundat ..eu sunt doar ianna... Ana Maria mai exact
__________________
rog in profil sa mentionati dieta pe care o tineti -Succes si la un cantar cat mai zgarcit
jurnal Dupa fapta si rasplata
Alimentatia cu prea putine calorii - Slabute.ro
Sfaturi, de prin forum, adunate
Dieta si alaptarea
ianna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1190 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat