Subiect: Jurnal LABELLO
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 12 ian 2013, 14:05:12
labello's Avatar
labello labello este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 08 aug 2011
Locaţie: home, Franta
Vârsta: 37
Dieta: sport + hipocalorica personalizata
Date: 171cm, 84kg
Mesaje: 42
Aprecieri acordate: 21
Am fost apreciat(a) de 33 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnal LABELLO

Buna Coco mersi ma bucur enorm daca reusesc sa va contaminez si pe voi cu optimismul meu
nu stiu daca ele mi-au dat pofta de mancare pentru ca le iau deja de 2 ani si nu am avut nicio problema pana acum,nici pofte, nici retentii de apa, nici menstruatii dereglate, absolut nicio schimbare.... cred ca pofta de mancare mi-a dat-o plictiseala, stressul, semi-depresia si cu cat ma gandesc mai mult cu atat realizez ca poate cautam doar o scuza buna pentru kg in plus luate ca sa nu ma simt eu vinovata ... oricum din mom ce continui sa le iau si cantarul o ia inapoi e bine......

meniul meu de azi o sa ma fortez sa il mananc, pentru ca nu prea am pofta de mancare deloc dupa tentativa esuata de vizita a hotilor de azi noapte (am povestit spaima in jurnalul lui WhiteAngel).....

Despre hobbyuri? dansul.....adooor sa dansez, oricand, oriunde si cam pe aproape orice muzica.....in afara de asta, pantofii cu toc, dar banuiesc asta e normal pt toate femeile )...... modelele pe unghii naturale, tot ce tine de creatie grafica afise postere, coperte etc......sa calatoresc, desi e cam scumpicel hobbyul asta.....si cultura africana - desi pare greu de crezut am gasit enorm de multe asemanari inter ei si noi si multe obiceiuri, inclusiv dansul perinita si sarmalele in frunze de vita )

voiam sa va urez un weekend placut fetelor, cat mai multe calorii sanatoase si cat mai putine kg in plus....deseara strabat cei 350 de km pentru cateva zile de placere si relaxare, o sa revin marti seara asa ca cel mai probabil va raspund de miercuri incolo...... va puuuuuup si aveti grija de voi, profitati la maxim de weekend
labello, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
labello, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1878 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1361 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 329 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de labello; 12 ian 2013 at 14:13:48. Motiv: am uitat ceva
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui labello:
miris (13 ian 2013), WhiteAngel (12 ian 2013)