View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 18 feb 2013, 08:59:24
erasmine's Avatar
erasmine erasmine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Phoenix, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 41
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 77.4kg
Mesaje: 963
Aprecieri acordate: 154
Am fost apreciat(a) de 143 ori in 123 mesaje
Implicit Re: Aerobic in Iasi?

Citat:
Anterior postat de Teona Vezi mesajul
Fetelor, apelez si eu la voi, slabutele din Iasi in principal, ca sa ma ajutati sa iau o hotarare. Vreau sa-mi fac un abonament pentru aerobic si, in zona unde locuiesc eu - Gara Mare - Billa - ar fi cam doua posibilitati "demne" de luat in calcul:
1. Unirea Spa, unde abonamentul e de 115 lei pe luna
2. Master San, undeva pe Petru Rares....nu stiu alte informatii despre ei, dar sunt foarte aproape de mine, as face cam 2 minute pana acolo. Aici una din instructoare este Marcela...de la Betty Club despre ea am auzit pareri pro si contra...dar asta acum cativa ani...

A fost vreuna dintre voi la oricare din cele 2 sali?
Am cautat pe net pareri despre cele doua locatii dar rezultatele au fost cam saracute...asa ca orice informatie ar fi binevenita...nu vreau sa dau banii intr-un loc in care imi va fi pe urma lehamite sa merg



PS: Sper ca nu se va considera ca le fac reclama sau ceva de genul asta, vreau doar cateva pareri ca sa ma hotarasc odata...va puteti referi la ei si cu initiale daca vreti sau nume de cod..., eu voi intelege. Va multumesc

Buna Teona. Am vazut ca esti in cautarea unei sali si m-am gandit sa-ti dau o mana de ajutor. daca poate fi numita asa. Nu stiu nimic despre Master San.Eu am abonament la Unirea. Instructorii sunt super ok mai ales Sorin (scoate untul din tine ) dar din pacate este f aglomerat. pentru toate activitatile ai nevoi de programare pe care trebuie sa o faci cu o zi inainte si daca nu suni pana in 13 nu prea mai ai sanse sa prinzi loc. Spre ex. eu de vreo sapt nu am mai prins loc la Pilates.eu as merge la cea mai apropiata sala.sunt convinsa ca indiferent de instructor, daca vrei sa muncesti o faci
Sper sa itit fiu de ajutor
__________________
Dukan 30.08.2012 - 70.5[/COLORe)
11.10 - 66.3 (-0.3kg)
Revenire 2013
08.01 - 13.01 - 68.3
13.01 - 14.01 - 66.59 kg
)
Revenire 2015- dieta personalizata
07.07 - 70.6

"Zambetul e ca stergatorul de parbriz:nu opreste ploaia dar iti permite sa iti vezi de drum"
Jeanne Wasbro
Răspuns cu citat