Subiect: ChaLean Extreme
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 04 mar 2013, 15:18:49
danyella2008's Avatar
danyella2008 danyella2008 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 ian 2011
Locaţie: arad, Romania
Vârsta: 38
Date: 159cm, 55kg
Mesaje: 988
Aprecieri acordate: 1.842
Am fost apreciat(a) de 1.016 ori in 648 mesaje
Implicit Re: ChaLean Extreme

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul


Programul are oricum si cardio, Burn Intervals si Burn it Off.. care sunt solicitante..
Da...le-am facut in prima saptamana... ma consolez cu gandul ca am de indurat cardio doar de doua ori/saptamana...nu mor eu din asta ...

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul


Asa sunt si eu. De aceea am ales sa las Insanity si sa incep CHLX. Eu am slabit numai cu fitness, mergeam in sala de forta de 3 ori pe saptamana si eram atenta la ceea ce mancam. Acum sper sa am rezultate de milioane, vine vara si vreau sa arat bine cand ma afisez pe plaja.

Cu siguranta asa o sa fie..pt ca esti o fata ambitioasa

Asa e. E important sa-ti cunosti limitele si sa le depasesti. Prima data cand am lucrat cu greutati abia puteam tine in mana gaterele de 3 kg si dupa nici un an trecusem la greutati mai mari fara nicio problema.
Asa am pus si eu problema...decat sa lucrez cu greutati mari si aiurea...mai bine mai mici si corect...normal, pana simt ca ar trebui sa le maresc
danyella2008, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1644 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1127 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1128 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat