View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 21 mai 2013, 08:55:32
Polux's Avatar
Polux Polux este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Personalizata
Date: 169cm, 54.5kg
Mesaje: 2.430
Aprecieri acordate: 666
Am fost apreciat(a) de 793 ori in 569 mesaje
Implicit Re: Sexy si skinny in bikini - Concurs de slabit 27.05 - 22.07.2013

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul
OMG, girls! Va adoooooooooor!
Imi place foarte mult modul in care ati structurat regulamentul, cat si continutul acestuia.
Atunci cand eu nu.mi gasesc motivatia, sigur o gasiti voi si pentru mine! Fapt pentru care decid sa ma alatur si eu voua in acest concurs.
Claudorable, da, ai toate motivele sa citesti de doua ori ce am scris mai sus Sa stii ca it's your fault. Daca n.as sti ca te am pe tine sa ma sustii tot timpul, poate m.as gandi de doua ori inainte sa iau vreo hotarare. Dar in conditiile date...we gotta make our butts ready for summer
De luni sigur nu voi mai fi asa aglomerata cu scoala soooo sper sa am mai mult timp sa va zapacesc cu mesajele mele.
Sooo...I'm in for the challenge !
Te asteptam Adinutz!

Zi tu daca nu iti lipsea raportul de sambata!
Mi se pare super ideea Claudiei de a da raportul luni: in asa fel vedem ravagiile din weekend. Desi daca suntem cuminti si ne tinem doar de un cheat meal si atat, nu ar trebui as se vada diferente decat in minus.
Polux, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Polux:
Adina14 (21 mai 2013), Kclaudyia (21 mai 2013)