View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 09 iul 2013, 09:36:54
Annaaa's Avatar
Annaaa Annaaa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 08 iul 2013
Locaţie: Craiova, Romania
Date: 165.5cm, 73.3kg
Mesaje: 172
Aprecieri acordate: 117
Am fost apreciat(a) de 100 ori in 90 mesaje
Implicit Re: Jurnal Annaaa - Trebuie sa reusesc!

Citat:
Anterior postat de Barbara B Vezi mesajul
Buna Ana!

Vad ca nu prea poti tine diete deoarce te restrictioaneaza de la lucrurile care iti plac, asa ca eu iti recomand Rina's 90. O sa iti zic cateva despre ea: dieta se imparte pe 4 zile: ziua de proteine( carne, lacatate, oua), ziua de amidon( legume, orez), ziua de carbo( paste faionoase, dulciuri, produse de patiserie) si ziua de fructe( fructe si legume). Aceste 4 zile se tot repeta timp de 3 luni, iar in fiecare zi la micul dejun sunt permise doar fructe. Tin dieta de o saptamna si este super. Nu simt ca tin dieta, poti manca foarte mult si totusi abia ajungi la 1000-1200 de calorii. Este super ca ai si ziua de carbo. Cauta mai mult pe slabute despre aceasta dieta, eu chiar cred ca o sa iti placa.

Mult succes la slabit!
Buna,
Stiu si eu despre Rina si am incercat sa o tin si eu acum 1 an. Nu am dus-o pana la capat pentru ca nu stiu din ce motiv nu ma simteam bine cu ea. Pur si simplu nu a mers, nu stiu de ce eu am si ceva probleme cu tranzitul intestinal si poate deasta.
Caut ceva care sa nu imi zica ce sa mananc luni, marti etc, vreau ceva care daca ma duc intr-o zi la restaurant sa imi pot comanda o friptura de pui cu salata, deci cred ca de fapt caut sa imi fac un stil de viata sanatos
Succes si tie la slabit
__________________
Jurnalul meu.

Note to myself: complaining won't burn calories

Mistakes are proof that you are trying !
Acest membru apreciaza mesajul lui Annaaa:
Adina14 (09 iul 2013)