View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 31 mar 2010, 19:55:49
lovemyself's Avatar
lovemyself lovemyself este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.078
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Lovemyself-Nemancat noaptea II:D

Citat:
Anterior postat de sonya Vezi mesajul
sper sa nu uit pana vineri ca m'as baga si eu ce naiba
dar cat tine..24 ore ? de la 00 azi pana la 00 noaptea ^? ) ca nu le am cu asa ceva

Pai treaba e simpla,teoretic:p
De vineri dimineatza de cand te trezesti si pana sambata dimineatza nu papi nimic..doar apa si ceva minerale eventual..
Eu am sa incerc..nu stiu daca am sa rezist toata ziua,,dar is curioasa sa vad cat reusesc..
Oricum dupa zilele astea..in care am mancat aproape in fiecare noapte,ar merge tare bine o zi de post..


Treaba nu e buna deloc la mine,ma refer la cealalta parte..azi nopate m-am trezit in doua transe..prima data am mancat o punga de alune de 50 g si a doua tura..tofu si legume si frisca fara zahar..dar la greu..de ciuda nu m-ammai culcat..asa ca e la 4 is in picioare..is cam varza ce e de drept,dar mi-e frica sa ma duc sa ma culc..pt ca stiu ca iar ma voi trezi..m-am saturat!!!!!!!!
Am de munca serios cu mine..Trebuie sa reusesc..nu se poate altfel!
lovemyself, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1917 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1400 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]