Subiect: Vicii de slabute
View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 09 apr 2010, 12:55:26
drama queen's Avatar
drama queen drama queen este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 1.63cm, 64kg
Mesaje: 1.657
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Vicii de slabute

1.sunt dependenta de televizor si de calculator dar de televizor grav de tot.. stiti eumereu negam chestiile astea pana intr-o zi cand nu stiu din ce cauza nu mi-a mers televizorul o zi intreaga.. deci eram disperata.. si de calculator mi-am dat seama in concediu la mare simplu simteam nevoia lui
2.mai am obsesia pentru a face proiecte imense.. daca ni se spune sa facem de 8 pagini eu fac mereu de 60-chiar si 100 , si ma chinuiesc nu gluma si singura ma condamn ca mai bine nu ma apucam..
3.mai colectionez si ceasuri de mana am tot felul de modele..si mai colectionez si cercei si inele..
4.o alta faza interesanta ca sa pot face treaba ii dau pe totii afara.. ii trimit la plimbare.. si fac totul singurica pentru ca asa ma simt bine..
5.si ultima sufar de felul cum arat cel putin la scoala.. mereu ma duc dichisita nu cred ca as putea renunta la rimel cam astea ar fi)
6. a si si mai si faza cum imi sta parul dar nu stiu de ce
Inaltimea este incorecta. drama queen, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat