View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 23 apr 2010, 20:13:23
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Tot ce mananc se depune :(

Citat:
Anterior postat de Doruta Vezi mesajul
Sunt incantata sa vad ce oameni buni sunteti si va multumesc din suflet pentru sprijinul pe care mi-l acordati si pentru ca ma intelegeti, va voi urma sfatul, nici nu va puteti imagina cat de bucuroasa
sunt ca vorbesc cu cineva despre asta; m-am saturat sa nu pot purta pantaloni pentru ca sunt prea grasuta la picioare, sa suflu din greu de fiecare data cand urc 3 etaje, sa nu am incredere in mine atunci cand vorbesc cu cineva pentru ca am impresia ca se uita ce grasuta sunt .

De azi spun punct si voi face tot ce imi sta in putinta sa reusesc ce mi-am propus!
Voi incepe prin a-mi completa jurnalul si va rog frumos sa nu va suparati daca o sa va stresez cu intrebarile mele stupide sau daca o sa va cer ajutor atunci cand aproape ca cedez in fata unei ciocolati

V-am pup si multumesc

Suntem aici pt a ne 'stresa' una pe alta cu intrebari,cerand ajutor si vorbim despre greutatiile prin care trecem cand suntem la dieta.Stai linistita ca nu ne stresezi,cand pot eu una te ajut cu sfaturi(ce mai stiu si eu,ce cred eu) si cu vorbe bune,dar si sa te cert cand gresesti
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828